2737
2739
عنوان

وقتی خونواده شوهرم بچم روبغل میکنن خیلی بدم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 2169 بازدید | 84 پست
من خودم دور ازپدر و مادر خیلی سختیها کشیدم که تاثیرش هنوز توی زندگی مشترک با همسرم هست ، چون همیشه با مادربزرگم تنها بودیم دوست ندارم با کسی رفت و آمد کنم و بگم بخندم ، در حالی که خونواده شوهرم پر جمیعت هستن و سر اینا مشکل دارم واسه همین نمیخوام دخترم به روز من بیافته
سلام
رستاجون من درکت میکنم منهم یک زمانی بدم میوند البته نه به این شدت
وقتی بگن مابراش مادری میکنیم.مانگهش میداریم ادم احساس میکنه که میخوان بین اون وبچه اش فاصله ببندازن
گذر زمان همه جیزو حل میکنه..بچه ی دوم بیار قطعا بهترمیشی .
اونها هم از بس بچتو دوست دارن اینجور عشق وعلاقشون رونشون میدن
سلامتی،ارامش وخانواده ام🙇🙇🙇🙇🙇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترت قرار نیست ب روز تو بیفته چون تو قوی هستی اگر هم مادربزرگت تو رو نگه داشته دلیلش اینه ک مادر پدرت ب دلیل احترامو ... شل گرفتن و رو عشقشون ب تو مصر بودن ولی کوتاه اومدن .... الان مهم همسرته و گل دخترت ک زندگی خوبی دارید اینده و حالتو ب خاطر گذشتت خراب نکن
...
2731
مادرشوهرمن دخترنداره به حد پرستش دختربزرگمو دوست داره. منهم بچه بود مشکل داشتم اماباااور کن زمان بگذره متوجه میشی که از شدت عشق وعلاقشونه فقط طرزبیانشون بده
سلامتی،ارامش وخانواده ام🙇🙇🙇🙇🙇
2740
منم البته این حالت رو داشتم وقتی دخترم کوچیک بود البته نه به حدشما ولی خوشم نمیاد بدون اجازه من حتی خوراکی بهش بدن ولی بعدن دیدم که چقدر دخترم رو دوست دارن و مواظبشن واقعا میگم البته من رابطه م با هاشون خوب نیست ها که فکر کنی خوشم میاد ازشون نه اصلا ولی راستش دیدم که چقدر با دخترم مهربونن و دوسش دارن و واقعا مواظبشن بعدن هم اونا دیدن که من حساسیت دارم روی د خترم دیگه هر کار می خواستن براش بکنن اول به من می گفتن
آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد
حالا میگم که بالاخره اونا عمه و عمو و فامیل بچه ما هستن درسته کس و کار ما نیستن ولی هم خون بچه ما هستن دیگه نمیشه کاریش کرد می دونی اگر می بنینی که با بچه مهربونن و مواظبشن یه کم کوتاه بیا خواهر جون
آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد
خب وقتی دوم سوم بیاری انقد دیگه ذوق ندارن کم کم تموم میشه خودشون گیج میشن کدومو باید ناز وتعارف کنن اگه هم فرق گذاشتن میتونی بگی همه اینها مثل همن فرق ندارن
تبریک میگم به خودم 😎به دنیای 🎀صورتی 🎀خوش امدم 👧🏻
عزیزم مشکلت ریشه تو بچگیت داره ولی دوره و زمونه عوض شده...مثل قدیم نیست که بچه رو از مادرت گرفتن و نتونسته کاری کنه.... تو قانون جدید خدایی نکرده زبونم لال اگه شوهرتون هم فوت بشه بچه به شما تعلق میگیره نه خانواده ش...چه برسه به الان که هردوتون هستین
خدایا شکرت💖

عزیزم سلام.میدونم تاپیک برا خیلی وقت پیشه.میخوام بدونم تونستی برا حساسیتت کاری کنی؟آخه منم اینجوریم.داغونم.بخاطر این احساسم افسردگی گرفتم از قبل زایمانم.الان بچت چطوره؟هنوزم همونجوری؟

2706