2726
تو رو خدا بگید چیکار کنم وقتی خونواده شوهرم بچمو بغل میکنن میبرن پارک یا مغازه واسش خوراکی بخرن خیلی بدم میاد به حد خودکشی میرسم دوست ندارم به دخترم دست بزنن ولی وقتی خونواده خودم این کارهارو میکنن اصلا برام مهم نیست ، دخترم دو سالشه وقتی میرم طرف شوهرم چهار چشمی مواظب دخترم هستم کسی بهش نزدیک نشه ولی خونه مامانم اینطور نیستم میدونم کارم اشتباهه ولی دست خودم نیست ، میرم خونه مادر شوهرم میام افسردگی میگیرم از اینکه بچمو بغل کردن بوس کردن ، لطفا کمک کنید چیکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وا خوب نوه اونا هم هس
خدایاااا تو زیباترین حضور زندگی منی😍(سلام بر ابراهیم ❤️)مردی از تبار ✨نور و ایمان ✨که در سخت ترین روزهای زندگیم ناجی من شد 🙂(شهید ابراهیم هادی)برای روح بزرگش صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ، ایشالا که حاجت روا باشی🙏
منم دوست ندارم خیلى باهاشون صنیمى بشه چون از رفتارا و حرفاى مادرشوهرم به این نتیجه رسیدم دوست داره بجه اونو بیشتر از من حتى دوست داشته باشه البته وقتى اونجا هستم خودمو کنترل میکنم ولى سعى میکنم هفته او دوبار بیشتر نرم ولى حس میکنم مال شما خیلى شدیدتره ولى میتونم درکت کنم بنظرم یکم ازشون دورى کن آرامش بگیرى
کم گوى و گزیده گوى چون در
2706