2733
2734
عنوان

هور را مامان شددددممممممم

189 بازدید | 84 پست
سلااام من پارسال تابستون یه بار اقدام رفتم دیگه نرفتم تا ماه رمضان که تصمیم گرفتی باز ولی نشد خیلی دو بار بیشتر نشد این ماه که گذشت از فردای پاک شدن یه روز در میون تا 20 سیکل رفتیم.... شب 30 در کمال ناباوری بی بی چکم دوخت پر رنگ شد.... و فرداش یعنی دیروز رفتم آزمایش تیتر بتا 2747 بووووود. آخ جووون خدایا ممنونم.
بسم الله الرحمن الرحیم "والله ینقذ العظیم"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارکه عزیزم.قدمش مبارک باشه گلم
پدرم تنها مردی بود که باعث شد فکر کنم تمام مردان عشق پاک دارند. پدرم ای کاش قصه ی زندگیت تمام نمیشد.😢😢😢😢😢 برای شادی روح بابام یه صلوات میفرستین دوستان؟ممنونم
2731
مبارکه چه خوب... امروز چقدر خبر بارداری شنیدیم .
میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند ولی هیچ یک اثر انگشت مشابه ندارند.. " اثر انگشت تو امضای خداوند است "که اتفاقی به دنیا نیامده ای و دعوت شده ای ..تو منحصر به فردی ، مشابه یا بدل نداری .تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی ..وقتی منتخب بودن ومنحصر به فرد بودنت را یاد آوری کنی ،دیگر خودت را با هیچ کس مقایسه نمیکنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجود تو محو خواهد شد ..
2738
2706