2737
2734
عنوان

بخدا سرسام گرفتم از دست مادرشوهر...

3935 بازدید | 90 پست

فکر کنید از ساعت نه شب میاد بالا پیش من یه ریز حرف میزنه تا ساعت یک یعنی تمام حرفاش تکراریه از بچگی تا الانشو یه ریز با جزئیات تعریف می‌کنه بخدا پر حرف تر از این ندیدم خودم هزار تا بدبختی دارم تازه برادرشوهرم هم میاد باهاش وای کلافه ام کاش کمتر حرف بزنه

پیرا همه همینن

دنبال گوش مفت میگردن

روی صحبتم با استارتر هست نه شما دوست عزیز ..وقتی با هم راجب چیزی موافق نیستیم و بحثی میکنیم بهت توهین نمیکنم فقط داریم بحث میکنیم قضیه رو ناموسی نکنید تو رو خدا..جنبه بحث داشته باش..انقدر واسه چیزای بی ارزش قسم خدا ندید..اسم کاربریم رو دوس داشتم این بزارم وگرنه املام خوبه خانم معلم🙂مخالف صد در صد ازدواج فامیلیم چرا؟ برای فهمیدم جوابش یه سر برو بخش اعصاب کودکاندوست عزیزی که لطف میکنی وارد تاپیک من میشی : لطفن به کلمات و لحنت خیلی توجه کن عزیزم ، درسته تاپیک زدم و نظر خواستم اما دلیل نمیشه شما به خودت اجازه استفاده از هر ( لحن و کلماتی ) رو بدی، من مسئول عقده های کسی نیستم ، پس از اونجا که هیچکدوم اعصابمون رو از سر راه نیاوردیم ،بیخیال تاپیک من بشو و برو♥️🌹❤️دوستدار اعصاب خود و دیگران

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حس کردم خواهرم هسی،نادرشو۶رش رو دست نداره تو حرفا تکراری ومفت،اجازه نفس کشیدن به کسی نمیده،یه ریز حر ...

وای خدا مردم دیگه امشب گلاب به روت دستشویی داشتم امون نمی‌داد برم 

سی و یک مجرده حالا اون خوبه یه گوشه آروم میشینه حرف نمیزنه 

وا چرا زن نمیگیره 

حداقل مادرشوهرش با زن اون سرگرم بشه😂

میشه رفیق برام دعا کنی ک ان شاء الله خدا از خطام بگذره و یکبار دیگ افتخار نوکری ذریه حضرت زهرا رو نصیبم کنه ❤️🥺
2740
وا چرا زن نمیگیره  حداقل مادرشوهرش با زن اون سرگرم بشه😂

زن برا چیشه منو بدبخت کردن بسه بخدا قسم خود خدا هم اینا رو گردن نمیگیره وسط حرفاش تا الان میلیون ها بار از خواستگارای پسرش برام گفته ای خدا مردم دیگه

زن برا چیشه منو بدبخت کردن بسه بخدا قسم خود خدا هم اینا رو گردن نمیگیره وسط حرفاش تا الان میلیون ها ...

بیخیال سخت نگیر مادرشوهر خواهر منم همینطوریه پا میشه میاد خونه خواهرم از خواستگارایی ک رفته میگ بعد هم میگ ندادن ب پسرم خیلی ناراحتم😂

میشه رفیق برام دعا کنی ک ان شاء الله خدا از خطام بگذره و یکبار دیگ افتخار نوکری ذریه حضرت زهرا رو نصیبم کنه ❤️🥺

گوش مفت پیدا کرده عین مادرشوهر من تازه خودشم میزنه به موش مردگی و مظلومی که وای چه ادم خوب و فداکار و پاکدامن و باکلاس و .. ولی شغاله عقربه کرکسه یه عوضی هست دومیش پیدا نمیشه

برو حموم ،برو بیرون با شوهرت، برو خونه بابات یه مدت در دسترس نباش

بیخیال سخت نگیر مادرشوهر خواهر منم همینطوریه پا میشه میاد خونه خواهرم از خواستگارایی ک رفته میگ بعد ...

چرا انقد رو مخن اینا فکر کن یه شو.رت بخری باید طبق سلیقه این باشه همیشه میگه هیچ سلیقه نداری میگم آره دیگه خوش سلیقه بودم وضعم این نبود هی میگه تو موهات کم پشته میگه شام نخور چاقی بارها میگه بلند قدا زیاد عقل ندارن خودشون همه کوتاهن 

2706