2737
2734
عنوان

اسم دختر که با را شروع بشه

169 بازدید | 33 پست
خوش آهنگ باشه معنیش خوب باشه من خودم فقط رائیکا را پیدا کردم توی نت ک هم قشنگ بود هم معنیش خوب بود
دل من اخرین جمعه ی سال دل تو اولین روز بهار ... و چه دورند و چه نزدییییییییییییییییییک بهم....
راحیل راشل راحله رایین رستا
ب هرچه غیرازخداامیدداشته باشی خداتوراازهمان چیزناامیدخواهدکرد😳😳😳😳وقتی میگویم برایم دعاکن یعنی کم اورده ام یعنی دیگرازدست خودم برای خودم کاری برنمیاید😞😞😞😞خدایامنتظرمعجزه ام یادت نره فقط تورودارم😢😢😢😢😢😢😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
رایا
‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
2738
راحله
توت فرنگی 👭👭👭ما305 نفر یک نفریم!به هم قول دادیم با مردنماهای سایت هم کلام نشیم تو تاپیکشون پست نذاریم با مخالفین هم بحث نمیکنیم http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1389482&PageNumber=1
همه میگن رائیکا مثل ریکاس هی میگن ریکا ریکا ولی خودم خیلی خوشم امده از رائیکا
دل من اخرین جمعه ی سال دل تو اولین روز بهار ... و چه دورند و چه نزدییییییییییییییییییک بهم....
2706