2733
2734
عنوان

نی نی یار 3 هستم

4561 بازدید | 259 پست

سلام دوستان فعلا من رو سایتم کسی کاری داشت منو تگ کنه لطفا تا دسترسی نی نی یار شب درست بشه

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خسته نباشید..

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2740
سلام شبت بخیر  میتونی تایپیک هام رو حذف کنی ممنون میشم

میتونین روزهای زوج یک مورد برای نی نی یار حذف ارسال کنید
https://www.ninisite.com/discussion/topic/9957916/لینک-حذف-تاپیک-و-پست-های-درخواستی

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻
نی نی یار عزیز سلام کاشکی اسمهایی که شبیه نی نی یار هستن حذف میشدن تا آدم میاد صداتون کنه ۱۰۰تا خو ...

باید این کارو حتما انجام بدیم

نی نی یار عزیز سلام کاشکی اسمهایی که شبیه نی نی یار هستن حذف میشدن تا آدم میاد صداتون کنه ۱۰۰تا خو ...

پیشنهاد خوبیه 

بعد از من، هیچکس تکرار من نخواهد شد،این تو و این دنیا...
چطوری جیگر .اونقدر دوست دارم بدونم چجوری نی نی سایت رو میچروخنید 

گاهی سخت گاهی هم آسون   

2706