2733
2739
عنوان

بچم شبا با گریه از خواب میپره

90 بازدید | 17 پست

پسرم ۵ سالشه الان دوشبه از خواب میپره گریه میکنه تروخدا کسی بوده بچش اینجوری باشه 

.الانم از خواب پرید گفت یه چی اینجا واستاده . من میترسم امشب دوبار از خواب پرید. میگم آیه الکرسی تو بالشت بزارم ایرادی داره؟

خانما خواهش میکنم راهنمایی کنین دیشب ۲ ساعت ناله می‌کرد میگف نمیتونم بخوابم

زندگی همچنان زیباست

از چیزی تو اتاقش یا جایی که میخابه ترسیده 

منم داداشم یه عروسک گنده داشت ک نمیزاشت از اتاق کسی ببره بیرون بعد بالا کمد بود من حتی تو روزم با گریه کارامو میکردم چه برسه خواب 

باهاش حرف بزن 

بهشتی که خوباش شما باشین جهنمشو میپرستم :) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قران بزار بالای سرش 

لامپ هم روشن بزار

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

منم پسرم همین طوری بود البته نمیگفت چیزی اذییتش میکنه رخت خوابش کنار خودمون انداختم شبا با آرامش بیشتری میخوابه خیالش راحت من کنارشان.منم دعا براش گرفتم تو بالشت گذاشتم تاثیر نداشت

2740
شبا پیش من و باباش میخوابه . دیشب ساعت ۱ شب شروع کرد به ناله کردن 

در روز با کسی دعوا نکرده یا شما دعواش نکردین که شبها خواب بد میبینه ؟! 

أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ  خدایا بدحالي و مشكلات به من روي آورده و تو ارحم الراحميني.   سوره انبیا 
2706