2752
2734
عنوان

دلم داره میترکه از خیانت

208 بازدید | 7 پست

رفتارای شوهرم مشکوکه..مطمئنم خیانت میکنه اما دل ندارم پیگیری کنم ...حالم بده..شما باشید خیانت ببینید با یه بجه ادامه میدید؟در صورتی که رفتار همسرتون خوب باشه و در رفاه کامل باشید..کاش بمیرم راحت بشم

من با عقل الانم اگه بچه داشته باشم به روی خودم نمیارم طرف پرروترمیشه و ادامه سخت تر

....جایی دورتر از خودم ایستاده‌ام،به تماشای کسی که جای من زندگی می‌کندچه بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی...╭━═━⊰✹♡✹⊱━═━╮   @zaneh_emroozi╰━═━⊰❀♡❀⊱━═━╯

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا از وقتی میام نی نی سایت، به هر بهانه ای بی دلیل می‌توپم به شوهرم 

از بس خیانت شنیدم روم تاثیر گذاشته 

شاید تو ام الکی شک داری

همیشه توی آسمون، از یه ارتفاعی به بعد،ابری وجود ندارد، پس اگه آسمون دلت ابری شد،با ابرا نجنگ! فقط کمی اوج بگیر.
2731

توسل بخون... وقتی اصلا اصلا چاره نباشه توکل کن خودتو زندگیتو بسپار ب خدا

خودش برات اصلاح کنه

خودش بهت الهام میکنه چیکار کنی

ولی زندگیتو ترک نکن بچتو شوهرتو

امیدوار باش ب خدا که طرف توعه

مظلوم نباش هیچ وفت از خدا بخواه

سلامتي،ارامش، شادي، عشق و احترام؛ثروت

[QUOTE=317950463]توسل بخون... وقتی اصلا اصلا چاره نباشه توکل کن خودتو زندگیتو بسپار ب خدا خودش برات اصلاح کنه خودش باورت میشه اول اومدم تاپیک بزنم

..بگم شده به خدا توکل کنید و نتیجش رو ببینید!بعد پاکش کردم..تنها امیدم به خدا هست الان داشتم بهش میگم خودم من بخاطر پسرم میمونم اما تو هم اونو سر به راه کن...یعنی میشه؟از‌درون داغون هستم داغون

[QUOTE=317950463]توسل بخون... وقتی اصلا اصلا چاره نباشه توکل کن خودتو زندگیتو بسپار ب خدا خودش برات ...

دقیقا  از خدا طلب بخشش و سربراهی کن

استغفار برای خودت و خونوادت

انشالا مشکلت حل بشه

امیدوارم گشایش و فرجی بشه

سلامتي،ارامش، شادي، عشق و احترام؛ثروت