2737
2739
عنوان

از دست بچه م دیگه نمیکشم.....

222 بازدید | 19 پست

خیلی اذیت میکنه.... خیلی زیاد.... کلاس سومه. یه برادر 5 ماهه داره. اونو هم اذیت میکنه.... طپش قلب گرفتم از دستش.

دعا کنین خدا آخر و عا قبتشو بخیر کنه

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب شاید ب پسرت حسودی می‌کنه بهش محبت کن

اینقد که به بزرگه‌محبت میکنیم به‌کوچیکه ی هزارمش هم نیس. انگار وقیح شده

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2738
واااای من امروز انقدددددر حرص خوردم از دستشون همه جام درد میکنه سکته نکنم عجیبه ... ۱۱ ساله و ۹ ساله ...

با هم خوبن؟ دخترن یا پسر؟

خب پس باید حالا برعکس اون کارو کنی دا دیگه بهش محبت نکنین خوب شه

اون کار رو هم کردم دیوونه‌میشه کلا. 

با هم خوبن؟ دخترن یا پسر؟

پسرن . گاهی زیادی خوبن . ولی اکثر اوقات بزرگه اذیت میکنه کوچیکه رو صداش درمیاره . دومی هم سومی ک ۳ سالشه اذیت میکنه . کلااا فتنه خونه ما اولیه وگرنه این دوتا آروم و عالین خودشون تنها باشن . 

پسرن . گاهی زیادی خوبن . ولی اکثر اوقات بزرگه اذیت میکنه کوچیکه رو صداش درمیاره . دومی هم سومی ک ۳ س ...

دقیقا خونه ما همینه. بزرگه مدرسه س اینقدر جو خوبه.

دقیقا خونه ما همینه. بزرگه مدرسه س اینقدر جو خوبه.

بخدااا اشکم در اومد انقدر اذیتم میکنه دارم ازش متنفر میشم 😭 گاهی باباش میبرتش باهاش بیرون انگار بچه ای تو خونه نیست .. دوتا بزرگه ک مدرسه باشن ک بهشتتتتت خونه . اگه فهمیدی با چ زبونی درس میشن ب منم بگو 

2706