2733
2734
عنوان

حالم خیلی بده لطفا بیاید کمک

228 بازدید | 17 پست

شکمم خیلی درد میکنه با معدم نبات داغ هم خودم پتو گرم هم گذاشتم بهتر نشدم نیم ساعت دیگه هم باید برم سرکار😫😫😭😭😭

میشود نیمه شبی گوشه ی بین الحرمین من فقط اشک بریزم تو تماشا بکنی؟(: به امید روزی که همیشه آرزوشو دارم تلاش میکنم 

قبل از کار برو بیمارستانی درمانگاهی جایی

بی‌میلی وه‌سین دلوه‌شیه مرده/ نه‌مامی عشقی گرد سردای‌ برده/ دووریت ویش زجرا، جه‌فا هه‌تا‌ که‌ی؟/ دل بی که‌لاره و پر بی جه درده 💔💔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
قبل از کار برو بیمارستانی درمانگاهی جایی

نمیتونم باید سر ساعت اونجا باشم

میشود نیمه شبی گوشه ی بین الحرمین من فقط اشک بریزم تو تماشا بکنی؟(: به امید روزی که همیشه آرزوشو دارم تلاش میکنم 

چند روزه خیلیا اینجوری میشن منم از چهارشنبه اینجوری شدم دیروز بهتر شدم

میشه به نیت من دعا کنید؟ مرسی عزیزای دلم حتی یه صلوات14سالم نیست_فقط یه عدد همینجوریه کاربریم💚
نمیتونم باید سر ساعت اونجا باشم

اگه معده ست دمنوش یه کم بابونه (کم‌ باشه چون تلخش میکنه) و دارچین و دو سه تا هل شکسته و گل رز یا محمدی درست کن، با نبات یا عسل شیرین کن‌ بخور، مثل آبه روی آتیش

بی‌میلی وه‌سین دلوه‌شیه مرده/ نه‌مامی عشقی گرد سردای‌ برده/ دووریت ویش زجرا، جه‌فا هه‌تا‌ که‌ی؟/ دل بی که‌لاره و پر بی جه درده 💔💔💔💔
اگه معده ست دمنوش یه کم بابونه (کم‌ باشه چون تلخش میکنه) و دارچین و دو سه تا هل شکسته و گل رز ی ...

@goolroz      عزیزم اینو 👆درست کن بخور من خودم همیشه استفاده میکنم واسه درد معده و رفلاکس و حالت تهوع اینا عالیه

@goolroz      عزیزم اینو 👆درست کن بخور من خودم همیشه استفاده میکنم واسه درد معده و ...

من بخاطرقرص متفورمین اینجوری شدم جواب میده تنبلی تخمدان دارم این قرصومیخورم معده دردمیشم

من بخاطرقرص متفورمین اینجوری شدم جواب میده تنبلی تخمدان دارم این قرصومیخورم معده دردمیشم

والا تا حالا استفاده نکرده م گلم

اگه خیلی اذیت میشی با دکترت مشورت کن شاید تغییر داد داروتو

ولی شکم خالی نخور دارو رو، با آب زیاد بخور، بعد از مصرف هم تا نیم ساعت دراز نکش

@goolroz      عزیزم اینو 👆درست کن بخور من خودم همیشه استفاده میکنم واسه درد معده و ...

@goolroz    

اینم حداقل یه ساعت بعد از دارو بخور

و بخاطر متفورمین عسل و نبات نزنی بهش بهتره

مرسی عزیزم

فدات

إنشاءالله همه چی اونجور بشه که میخوای، البته اگه خدا به صلاحت میدونه 🌺🌺🌺🌺

2706