2737
2739
عنوان

ب نظرتون من اشتباه کردم امروز؟؟

180 بازدید | 14 پست

من کارم شینیون مو هست..تو سالنی ک کار میکنم از ماه قبل برای امروز تایم رزرو کرده بودن...از طرفی یه سالن دیگه امروز بازدید عروس داشت به من گفت موهای عروسان رو برم بزنم..من بهشون گفته ب.دم‌ک فقط تا ساعت دوازده مشکل میتونم وخود سالن دار گفت ک‌نموم‌میشه قبلش..ولی تموم نشد به خاطر دیر اومدم مدل و فرار کردن یکی از مدل ها و... به خاطر یه مسائلی و‌من رفتم به مشتری سالن دیکم برسم....مجبور بودم بزم....حالا اینان برای بازدید کلی هزینه کرده بودن...ولی من مقصر نبودم....کلا بادیدشون بهم خورد....حالا گفتن ک‌من بهم زدم...

من از صبح زود اونجا بودم که زود مع کنم کارشون..ولی خودشون هماهنگیشون برای مدلا و تایما خوب نبود..کلا بهم ریخت و تا یک‌هم من منتظر بودم ولی دیدم نمیشه و باید برم کار مشتری رو راه بندازم....الان از وقتی اومدم خونه ‌توشنیدم از چشم من می‌دونن خیلی ناراحتم.... خیلی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پولتو نمیدن؟؟

مسئله ی پول نیست....مسئله اینه که بازدیدشون اینطوری ک باید انجام نشد....مپ ای خدلت رو خراب کردن....و فقط اون یه دونه ای ک‌من امام دادم خوب شد....حالا بعد من به همه گفتن شینیون کارمون وسط کار رفته ...ممکنه دیگه بهم مشتری نده این سالن...از این ناراحتم

چند خط وسط رو خودت دوباره بخون

من کارم شینیون مو هست..تو سالنی ک کار میکنم از ماه قبل برای امروز تایم رزرو کرده بودن...از طرفی یه سالن دیگه امروز بازدید عروس داشت به من گفت موهای عروسا رو برم بزنم..من بهشون گفته بودم‌ک فقط تا ساعت دوازده میتونم وخود سالن دار گفت ک‌نموم‌میشه قبلش.ک بعدش باید عکاس بیاد..

.ولی تموم نشد به خاطر دیر اومدم مدل و فرار کردن یکی از مدل ها و...من تو همون وضعیت ازشون معذرت خواهی کردم و رفتم ه مشتری سالن دیکم برسم....مجبور بودم بزم....حالا اینام برای بازدید کلی هزینه کرده بودن...ولی من مقصر نبودم....کلا بادیدشون بهم خورد....حالا گفتن ک‌من بهم زدم...

2740
من کارم شینیون مو هست..تو سالنی ک کار میکنم از ماه قبل برای امروز تایم رزرو کرده بودن...از طرفی یه س ...

مقصر که نبودی

ولی باید میسنجیدی میدیدی اگه کارت تا ۱۲ تموم نمیشه ، اصلا شروع نمیکردی که نصفه ول کنی

حالا چرا فرار کرد ؟

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
عجب حالا میخوای چیکار کنی؟

هچی‌والاع..کاری نمیتونم کنم...دارم سعی میکنم خودمو آروم کنم....من از قبل گفته بودم که من ظهر به بعد مشتری دارم و به هیچ عنوان نمیتونم کنسل کنم....ولی اینا خودشون گفتن ک‌تموم‌میشه...و موقع همون مدل اولو ک‌میزدم خیلی اذیتم کردن...خیلی....انرژی منفی دادن و راستش نمی‌خواستم ادامه بدم...خودد ناراحتم ...ولی الان دیگه گیجم...نمیدونم بهترین کار و تصمیم چی بود..ولی اونجا ترجیح دادم به مشتری ک قبلاً وقت داده بودم برسم تا بازدید عروس اینا

مقصر که نبودی ولی باید میسنجیدی میدیدی اگه کارت تا ۱۲ تموم نمیشه ، اصلا شروع نمیکردی که نصفه ول کنی ...

خودشون بهم گفتن ک یازده باید تموم‌کنیم کلا..من گفتم حالا تا دوازده میمونم پیشتون چک نهایی رو کنم....ولی اینا هماهنگی خودشون مشکل داشت..یکی از مدل ها ک صبح هر چی زنگ زدن واب نداد....یکی دیگه رو شینیون کردم و الکی گفت برم پایین بسر بیام..دیگه رفت ک رفت...تا مدل پیدا کنم جایگزین ساعت شد دوازده و نیم....واقعا هیچ کاری نمی‌تونستم کنم....هیچی....🥺🥺🥺

خودشون بهم گفتن ک یازده باید تموم‌کنیم کلا..من گفتم حالا تا دوازده میمونم پیشتون چک نهایی رو کنم.... ...

مقصر که نبودی

ولی دلم به حال سالن دار سوخت

طفلی چه هزینه ای کرد و چه ضرری دید با اون مدلاش

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
خوب کردی خوش قول بودی اونا هم از دروغ خودشون ضربه میخورن بهش فک نکن

الان دارن میگن ک‌من مقصر بودم بازدیدشون اونطور‌ک باید انجام بشه..منم در نهایت پیام دادم و گفتم تعهد و قولم نسبت به سالن دیگه خیلی مهم بود و به شما هم گفته بودم که دوازده نهایتا باید برم...🥺😕

2706