2752
2734
عنوان

افسر آزمون شهری

569 بازدید | 69 پست

دوروزه حالم خیلی بده نمیدونم چیکار کنم انقد اعصابم متشنج شده به زمین و زمان و بچه هام گیر الکی میدم.رفتم آزمون شهری یکی از هنرجوها ول کن افسر نبود برای اینکه شمارش رو بهش بده که دفعه ی بعد قبولش کنه منم پشت فرمون بودم منتظر بودم طرف ول کنه که به نظر خودم افسر بیشتر حرف رو طول میداد وقتی میخواست مخاطبش من باشم دوبار دست منو لمس کرد هردوبار خیلیییی شدید دستمو کشیدم ونیز نگاهش کردم ولی انگار نه انگار اشک تو چشمام جمع شد امتحانمم خراب کردم از ناراحتی زیاد.هیچ وقت نمیبخشمش😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔به نظر شما چیکار کنم آروم بشم دوشبه خواب ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

[QUOTE=317862098]کاری که ازت برنمیاد،چون نمیتونی ثابت کنی به خدا واگذار کن و فراموش کن اون آدم کثیف ارزش ناراحتی تو ...[/QUOTقلبم درد گرفت از ناراحتی زیاد اصلا نفهمیدم چجوری تا خونه اومدم وقتی رسیدم عین دیوونه ها بودم سر هر چیز الکی داد میزدم 

رفتم برای افسر گزارش رد کردم توسط خودآموزشگاه به نظرتون کارم درست بوده؟

خیلی کار درستی کردی 

زیر سایه لطف و رحمت خدا و امام زمانم احساس خوشبختی میکنم، ان شاءالله عاقبت به خیری من و همه مردمان سرزمینم
انگاری همون افسر با مدیر آموزشگاه هم لج کرده بود 

شما وظیفتونو انجام دادین 

راستی آزمون بالاخره چه کار کردی؟ منم فردا برای بار اول آزمون دارم

زیر سایه لطف و رحمت خدا و امام زمانم احساس خوشبختی میکنم، ان شاءالله عاقبت به خیری من و همه مردمان سرزمینم
شما وظیفتونو انجام دادین  راستی آزمون بالاخره چه کار کردی؟ منم فردا برای بار اول آزمون دارم

بعداز اون یه بار رفتم انقد استرس دفعه ی قبل روداشتم نفسم داشت بند میومد دیگه نرفتم 

بعداز اون یه بار رفتم انقد استرس دفعه ی قبل روداشتم نفسم داشت بند میومد دیگه نرفتم 

ای بابا چقدر بد 

روزی که اون افسر نیست برو 

منم فردا آزمون دارم

2706