2733
2739
عنوان

چشم پوشی از خیانت شوهرم

375 بازدید | 18 پست

خانما باردارم. ۳ ماه دیگ دخترم ب دنیا میاد. دارم سعی میکنم از لحاظ مالی خودمو قوی کنم. اما متاسفانه من بینهایت دوسش دارم. گاهی ازش متنفرم گاهی با تمام وجودم میخامش. خیانتش در حد تلفن بوده البته من انقدرشو فهمیدم. خانما تصمیم دارم یکی دوسال صبرکنم دخترم از آب و گل دربیاد. یکم شرایط روحیم و مالیم هم بهتر بشه. اما ترجیحم اینه تو این دوسال ب سمت خودم بیارمش. بخاطر دخترم لااقل. بخاطر اینکه درکل بجز خیانتش اخلاق بدی نداره. میخام اگر با جادو جنبل شده حتی. یا با دعایی قرآنی با هرچیزی زندگیمو حفظ کنم. ولی اگر هم نشد دیگ نمیزارم اذیت بشم . کمکم میکنید خانما؟؟

آفرین بهت🥰🙂

بخوام از خودم بگم یکی که تا میاد خوشی کنه پس گردنی میخوره🙃بابابزرگای عزیزم.کی میشه بیام پیشتون و دوباره ببینمتون؟😔بزرگترین درسی که زندگی بهم داد این بود که هیچکی نمیتونه زندگیتو تغییر بده جز خودت!ای کاش میتونستم به گذشته برگردم و به خودم بگم فکر نکن یه مرد میتونه زندگیتو تغییر بده،پاشو زندگیتو بساز!💔هزاردفه مردم تا بتونم زندگی کنم ولی هردفه شکست خوردم.شاید مرگ واقعی بتونه بهم زندگی ببخشه🙂گاهی دلم میخواد بچه دار شم ولی همینکه یادم میفته خودم قربانی بی‌تجربگی پدر و مادرم شدم پشیمون میشم.دلم نمیخواد این حرفارو پشت سرشون بزنم ولی اینجا مینویسم که یادم بمونه تا وقتی شرایط درستی ندارم بچه دار نشم😔                                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چمیدونم والا همش جدیدا تاپیک خیانت میبینم از لحاظ مالی حتما مستقل شو 

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    
2728

هرکاری میکنی سعی کن در کنازش استقلال مالی پیدا کنی مهارتی یادبگیر که ازش پول دربیاد

به جای اینکه منتظر باشم کسی بیاد زندگیم تغییر بده و خوشبختم کنه خودم باید دست به کار بشم و خودم خوشبخت ترین کنم
2738

عزیزم کمکی از ما بر نمیاد 

ولی اگه سرایط جدا شدن نداری هی باغچه رو بیل نزن ک خودت اسیب میبینی 

اما با همین توجه  و دلیلی ک خودت میدونی چرا رفته سمت خیانت میتونی بیاریش سمت خودت

مثلا یکی رفیق نا باب داره 

یکی توجه نمیشه بهش 

یکی ک ذاتش بد باشه خیلی بیشتر از تلفن و.. پیش میره 

و اینکه باید تنبیه اساسی هم میکردی به راحتی نمیبخشیدی

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
خیلی اساسی تنبیهش کردم

خب پس دیگه از الان سعی کن با مشاوره رفتن مشکل حل کنی 

ببین دلیلش چی بوده

طرف کرم داشته

رفیق و همکاری داره ک به اون سمت میکشش

یا چمیدونم خریت کرده

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
نمیدونم خودش میگ‌ وسوسه. 

حتما حتما ببرش مشاوره

پول نزار تو دستش باشه و کارتش بگیر

2706