2737
2739

الان دو روزه رو صورتش دون دون شده و قرمزه رنگش

چی بزنم خوب بشه؟؟؟

خدای بزرگ حکمتتو شکر‌/بچه دومم را باردارم/بچه اولم سه سالو نیم/خدا یا کمکم کن بتونم از پسش بربیام/بنظر خودم بچه ی دومم هم دختره مثل بچه اولم🤩🤩/واسه اسم دختر که به نفس بیاد کمکم کنید/یه اسم زیبای دخترونه انتخاب کنم😎😎(بچم پسر بود🤪)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ببخشید جواب سوالت رو نمیدونم ولی ممکنه شما جواب سوالم رو بدید 

تقریبا ماهیانه چقدر خرج نوزاد هست؟پوشک و شیر خشک و لباس و...

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
2728
ببرش دکتر شاید ابله یا سرخک گرفته

نه 

بنظرم از گرمیه که خوردم و بهش شیر دادم

بیارم زیر گلوش شده بود که خوب شد

ولی این خوب نشده هنوز

خدای بزرگ حکمتتو شکر‌/بچه دومم را باردارم/بچه اولم سه سالو نیم/خدا یا کمکم کن بتونم از پسش بربیام/بنظر خودم بچه ی دومم هم دختره مثل بچه اولم🤩🤩/واسه اسم دختر که به نفس بیاد کمکم کنید/یه اسم زیبای دخترونه انتخاب کنم😎😎(بچم پسر بود🤪)
عزیزم ببخشید جواب سوالت رو نمیدونم ولی ممکنه شما جواب سوالم رو بدید  تقریبا ماهیانه چقدر خرج ن ...

من دوماهش در کنارش شیر خودم‌میدم‌تا حالا ۷ قوطی گرفتم.

۷ تا ۷۵ تومان.

مای بی بی هم سه تا بسته ۴۴ تایی.

با دو بسته ۲۸ نایی..

تازه من مامی می میکنم

2740
من دوماهش در کنارش شیر خودم‌میدم‌تا حالا ۷ قوطی گرفتم. ۷ تا ۷۵ تومان. مای بی بی هم سه تا بسته ۴۴ ت ...

مامی چیه؟

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
نه  بنظرم از گرمیه که خوردم و بهش شیر دادم بیارم زیر گلوش شده بود که خوب شد ولی این خوب نشده ...

هیچی نزن ببرش دکتر حتما.

پسر منم دقیقا همینجوری میشد، با پماد و اینا رفعش میکردم ولی الان که بزرگتر شده دچار آسم کود‌کان شده، خدانکنه سرما بخوره نفسش بالا نمیاد. کوچکتر که بود فقط روی صورتش دون دون قرمز میشد ولی الان....

حتما ببر دکتر پشت گوش ننداز مثل من.

عزیزم ببخشید جواب سوالت رو نمیدونم ولی ممکنه شما جواب سوالم رو بدید  تقریبا ماهیانه چقدر خرج ن ...

خب پوشک که ماهی سه تا 

بسته ای ۱۶۵ باز بستگی داره که چقدر در روز تعویض بشه

شیر خشک ۸۰ بستگی داره که بچه شیر خشکی بشه در ماه چهارتا میخواد شایدم کمتر یا بیشتر

قطره آهن

مولتی ویتامین

خدای نکرده سرما بخورن هزینه دکتر

همین پلاستیک و پارچه

مامی راحته؟

هیچی نزن ببرش دکتر حتما. پسر منم دقیقا همینجوری میشد، با پماد و اینا رفعش میکردم ولی الان که بزرگتر ...

عزیزم ایشالله خوب بشه

شما مطمئنی از دون دون شدن صورت الان پسرتون این مشکل پیدا کرده؟؟؟؟