2733
2739
نه عزیزم اگه سرطان داشتی که تو پاپ اسپیرت مشخص میشد پاپ اسپیرم که نداده باشی تو کولپو حتما مشخص میشد تو کولپو پس چرا انقدر پول میگیرند چون وضعیت رحمو میبینند منم همه این نگرانی‌ها را داشتم ولی از وقتی باردار شدم دیگه ندارم در ضمن هیچ ربطی به بارداری نداره فقط دکترین گفت بهتره سزارین بشی که به بچه سرایت نکنه منم که از خدام بود
تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
هیچ ربطی هم به دردناکیه سکس نداره نه واکسن نزدم ولی یه خانم دکتر خیلی خیلی معروف تو شهرمون هست که یه بار اتفاقی با شوهرم برخورد کرده بود گفته بود که واکسنش کم یابه و اگر میخوایند به خانما بگو بعد بارداریش براش از آمریکا بیارم نمیدونم والا ولی فعلا تا بدنیا اومدن نی نی نمیتونم کاری بکنم فقط موندم چجوری وارد بدنم شده
تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
ولی ببین بیخود خودتو از ترس دست این دکترا نده هر کاری خواستند سرت در بیارند بخاطر پول الان خیلی ازت هزینه گرفتند من دکترم خیلی مومن بود آنقدر هزینه نداشت برام هم کولپو شدم هم نوعش مشخص کردم فقط پانصد شد
تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘