2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهدیه جان حتما دکتر پوست نشون بده یک سری بافت هست اسم دقیقش یادم نیست نمیدونم چی چیه مروارید نشان اسمش هست که زیگیل نیست و ظاهرش خیلی شبیه زیگیله ولی اون نیست و کاملا بی خطر هست حتما دکتره خوبی برو
2731
بعد دکتر گفت نوعش خوبه و خوشبختانه از نوع کم خطرشه من درکت میکنم ولی اول بگذار نوعش مشخص بشه در ضمن از من ضایعه ای پوستی نداشت فقط از طریق پاپ اسمیر فهمیدم ولی کسایی بودند که اطراف اللتشون زگیل زده بود دکتر میگفت بیا فریز کنم برات ولی با فریز فقط برداشته میشه ولی ویروسش هنوز هست تو بودنت تا آخر عمر فقط باید پاپ اسمیر مرتب بریم تا خدایی نکرده باعث سرطان رحم نشع
تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
2738
خانم ها اطلاعات غلط ندید این ویروس ممکنه ضایعه پوستیش که همون زگیل ها هستند با فریز برده ولی ویروسش ناهار عمر تو بدن هست و با رعایت نکردن نکات بهداشتی دوباره میزنه بیرون
تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
من اولش پاپ اسمیر و ازمایش HPV 360 شد,بعدش ترسیدم تمام آزمایشای مقاربتیو دکتر نوشت,بعدشم برام کولپو کرد و باز دکتر نمونه گیری کرده,بچه ها نکنه من سرطان دارم ها??