2733
2734
عنوان

كسايي كه از تتو سر درميارن بيان بگن تتو سحر قريشي پاك ميشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1342 بازدید | 80 پست
وقتی به قول خودتون تایپیک بی محتواست حداقل واردش شدید و فهمیدید میتونید هیچی نگید.چون امکان داره با ...

چجوری تشخیص دادید ک دل شکستم؟😐 

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشخصه

اره دیگه 

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2731
ولشون كنين تو تاپيكاي خودش باور كن كاهم پيدا نميشه من تو اجتماعم و تو دنياي جدي نميشه از مشكلا ...

مشکلات جامعه 

تتو های سحر قریشیه؟😐

گوجه_سبز_میقولی سابقم 😁😌 از نوع رب شده  کاراگاه نی نی سایت 😎
میخواستن نرن 😄

شرايط خانوادشون بده اكثرا

و تو نوجواني فريب ميخورن و راه برگشتم ندارن به خاطر فرهنگ كشورمون

نظرات من صرفا برای صاحب تاپیک میباشد،ریپلای انسانهای بدون مغز یا متعصب  رامشاهده نکرده و پاسخ نمیدهم😊
چجوری تشخیص دادید ک دل شکستم؟😐 

چون من اگر جای استاتر بودم دلم میشکست چون هیچ از دل دیگری خبر ندارع چون خوده منم گاهی اینقدر دردام زیاد میشه دغدغه ام میشه همین چیزا 

چون نمیتونم دردای خودمو درمان کنم ذهنمو بااینا مشغول میکنم

✨ ﺑﺮﺍﯼ "ﺁﺩﻣــﻬﺎ" ﺧــﺎﻃﺮﻩ ﻫﺎﯼ "ﺧـــﻮﺏ" ﺑﺴﺎﺯ   ﺁﻧﻘـــــــﺪﺭ ﺑﺮﺍﯾﺸﺎﻥ "ﺧﻮﺏ" ﺑﺎﺵﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺯﯼ ﻫﺮﭼﻪ ﺑﻮﺩ "ﮔﺬﺍﺷﺘـــﯽ" ﻭ "ﺭﻓـــﺘﯽ" ....!! ﺩﺭ "ﮐﻨﺞ ﻗﻠﺒﺸـــﺎﻥ" ﺟﺎﯾﯽ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺎﺷﺪ ..     ﺗﺎ ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ: "ﮐــــﺎﺵ ﺑـــﻮﺩ" ..!     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﺭﺍﺯ ﮐﻨﻨــﺪ ﻭ ﺑﺨــﻮﺍﻫﻨﺪ "ﺑــﺎﺷﯽ" !     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ "ﺩﻟﺘﻨـــﮓ" ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺷﻮﻧﺪ ..      ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻢ "ﺳﺨـــــﺖ" ﺍﺳﺖ ...     ﻭﻟـــــــﯽ ...ﺗﻮ "ﺧــــــــــﻮﺏ ﺑﺎﺵ.      حتى اگر كسى خوبى هايت را نديد ...      و هميشه قدر دان دل وسيع و مهربان خودت باش.  ✨💕 اگر حرفی زدم که کمکت کرد میشه برام یه صلوات بفرستی رفیق...🙏🍀⁦♥️⁩
اون پارسا هم خیلی داغونه معتادم شده خیلی بد شده

تو سينما دخترا خيلي اذيت ميشن و خيليا هم نميتونن تحمل كنن

خيليا براي رسيدن ب ارزوي بازيگري به هر خواسته اي تن ميدن

دختر من گير داده بود ميخواد بازيگر بشه🥲

نظرات من صرفا برای صاحب تاپیک میباشد،ریپلای انسانهای بدون مغز یا متعصب  رامشاهده نکرده و پاسخ نمیدهم😊
چون من اگر جای استاتر بودم دلم میشکست چون هیچ از دل دیگری خبر ندارع چون خوده منم گاهی اینقدر دردام ز ...

بله درست میگید

@Shiny6   من از شما غذرخواهی میکنم امیدوارم ناراحتتون نکرده باشم❤️

باسن لقش🙁

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️