2733
2734
عنوان

كسايي كه از تتو سر درميارن بيان بگن تتو سحر قريشي پاك ميشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1342 بازدید | 80 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگ تاپیک مسخره بود وقت نمیذاشنی واس تایپ اول  پس تاپیک خیلی خوبه وقت شما بی ارزشه

چون زیادی مسخره بود و این وقت صب کاری نداشتم دلم خواست پست بذارم 

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2731
اگ تاپیک مسخره بود وقت نمیذاشنی واس تایپ اول  پس تاپیک خیلی خوبه وقت شما بی ارزشه

ولشون كنين

تو تاپيكاي خودش باور كن كاهم پيدا نميشه

من تو اجتماعم و تو دنياي جدي

نميشه از مشكلات و معضلات جامعه فرار كرد

نظرات من صرفا برای صاحب تاپیک میباشد،ریپلای انسانهای بدون مغز یا متعصب  رامشاهده نکرده و پاسخ نمیدهم😊
چون زیادی مسخره بود و این وقت صب کاری نداشتم دلم خواست پست بذارم 

وقتی به قول خودتون تایپیک بی محتواست حداقل واردش شدید و فهمیدید میتونید هیچی نگید.چون امکان داره با یه حرف شما دل یه نفر بشکنه

✨ ﺑﺮﺍﯼ "ﺁﺩﻣــﻬﺎ" ﺧــﺎﻃﺮﻩ ﻫﺎﯼ "ﺧـــﻮﺏ" ﺑﺴﺎﺯ   ﺁﻧﻘـــــــﺪﺭ ﺑﺮﺍﯾﺸﺎﻥ "ﺧﻮﺏ" ﺑﺎﺵﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺯﯼ ﻫﺮﭼﻪ ﺑﻮﺩ "ﮔﺬﺍﺷﺘـــﯽ" ﻭ "ﺭﻓـــﺘﯽ" ....!! ﺩﺭ "ﮐﻨﺞ ﻗﻠﺒﺸـــﺎﻥ" ﺟﺎﯾﯽ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺎﺷﺪ ..     ﺗﺎ ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ: "ﮐــــﺎﺵ ﺑـــﻮﺩ" ..!     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﺭﺍﺯ ﮐﻨﻨــﺪ ﻭ ﺑﺨــﻮﺍﻫﻨﺪ "ﺑــﺎﺷﯽ" !     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ "ﺩﻟﺘﻨـــﮓ" ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺷﻮﻧﺪ ..      ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻢ "ﺳﺨـــــﺖ" ﺍﺳﺖ ...     ﻭﻟـــــــﯽ ...ﺗﻮ "ﺧــــــــــﻮﺏ ﺑﺎﺵ.      حتى اگر كسى خوبى هايت را نديد ...      و هميشه قدر دان دل وسيع و مهربان خودت باش.  ✨💕 اگر حرفی زدم که کمکت کرد میشه برام یه صلوات بفرستی رفیق...🙏🍀⁦♥️⁩
ولشون کن😂

من ول کردم اینا ول نمیکنن😂😂

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
همین قریشی هم خیلی نگرانشم حس میکنم غز پوچیزبه خودکشی برسه

تركيه پر دختر فراري ه

خيلي ناراحت كنندس

نظرات من صرفا برای صاحب تاپیک میباشد،ریپلای انسانهای بدون مغز یا متعصب  رامشاهده نکرده و پاسخ نمیدهم😊
ولشون كنين تو تاپيكاي خودش باور كن كاهم پيدا نميشه من تو اجتماعم و تو دنياي جدي نميشه از مشكلا ...

دقیقا یه سری هر چی بگی یه چیز میگن. از سحر قریشی بگی میگن بیکارید . از جامعه بگی میگن سرت تو کار خودت باشه و هزار تا مثال دیگه

کاربری دست دونفره
خيلي نازه دلم ميسوزه دخترامون تركيه و دبي چقدر تحقير ميشن

میخواستن نرن 😄

بیهوده است مجادله بر سر اثبات دیانت یا بی دینی آدمها!کسی که دروغ نمی گوید ,کسی که مهربان و با انصاف است,کسی که از رنج دیگران اندوهگین می شودواز شادمانی دیگران شاد است...کسی که انسان را و پرنده راو گیاه را وزمین را ,محترم می دارد,به مقصد رسیده است...از هر راهی که رفته باشد!
بس که محبوبی‌😂 ای ای ای بسوزه پدره جذابیت 

وای😂😂

2706