2733
2734
عنوان

چند شبه خواب دزد میبینم

133 بازدید | 12 پست

چند شبه خواب میبینم دزد اومده پشت در اپارتمان و صداش میاد و من میخوام داد بزنم آی دزد آی دزد ولی صدام در نمیاد و نمیتونم جیغ بزنم

خیلی بده....از ترس از خواب میپرم

تعبیرش چیه....

الانم دوباره همون خوابو دیدم و از خواب پریدم

فقط تو این خوابم اول یه زن به گوشیم زنگ زد که خونه ای میخوام بیام پیشت مشتری شم....یهو دیدم در اپارتمانو دارن هل میدن و در چون قفله نمیتونن بیان تو...میخواستن درو بشکنن....منم دوباره نمیتونم داد بزنم و بقیه رو خبر کنم که دزد اومده و کمک بخوام

کلا ب تعبیر خواب اعتقادی ندارم

ولی شنیدم میگن اومد داره 

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

معمولا خواب دزد و دزدی راجب اینه که یه نفر آرامش تونو میگیره و یکم ناراحت تون میکنه

وقتی من و به عنوان دوست از دست دادی معنیش این نیست که دشمنت شدم نه ،هنوزم دوست دارم خوب زندگی کنی و کلی تو دنیا کیف کنی ،،،،،،اما نه رو میز من 
2738

همیشه قبل از خواب، 4 قل و آیه الکرسی بخون و مداومت داشته باش. انشاءالله به آرامش می رسی. 

به دعای خیر همه ی شما نی نی سایتی ها محتاجم و سپاسگزارم اگر برای حل مشکلاتم صلوات بفرستید.