2733
2734

اگر شما فامیلتون داشت از هلند میومد ایران دوست داشتید براتون سوغاتی چی بیاره؟

آخر بدمَد صبح امید از شب من... ——> بعد از چند سال اومدم بگم که بالاخره دمید! جوری که هیچوقت فکرشو نمیکردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوراکی خوراکی

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
2731

طوطی هلندی 😁

تو جوشن کبیر خوندیم یا کریم الصفح میدونی یعنی چی؟ یعنی خدا یه جوری میبخشه و فراموش میکنه که انگار بنده اصن خطایی نکرده😍، نه مث ما که اگه ببخشیم هیچوقت یادمون نمیره و تو نگاه و برخوردمون هم معلومه🍃خوشبختی یعنی: واقف بودن به اینکه هر چه داریم از رحمت خداست و هر چه نداریم از حکمت خدا احساس خوشبختی یعنی همین خوشبختی رسیدن به خواسته ها نیست بلکه لذت بردن از داشته هاست💪🥀Nothing is permanent in this world, not even our troublesهیچ چیزی در دنیا ماندگار نیست؛ حتی مشکلاتمان ..😌👌🏻 یه دختر ۲۱ ساله ام که عاشق موسیقی 🎼طبیعت🏕️ و اشعار حافظ شیرازی هستم 💌 گاهی مدرس ومترجم زبان انگلیسی و کمی خوشنویس 🤭 عاشق ورزش 😍 اهل شادی و رقص 💃 در عین حال قاری و حافظ قرآن 📖درحال پیشرفت...
2740
2706