2737
2734

بچه ها دندونم پست و روکش بود ۹سال پیش انجام دادم الان دوتاش باهم افتاد چیکار کنم

یه جایی خوندم چیزی که تورو نکشه قطعا قویترت میکنه چند سال گذشت تا با پوست و خونم این جمله رو درک کردم 👍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببر همونجا که واست گذاشته بودن من خودم سه تا دارم

یعنی درست میشع ؟آخه با پایه و همه افتاده کلا الان جاش خالی شده ها  

یه جایی خوندم چیزی که تورو نکشه قطعا قویترت میکنه چند سال گذشت تا با پوست و خونم این جمله رو درک کردم 👍
یعنی درست میشع ؟آخه با پایه و همه افتاده کلا الان جاش خالی شده ها    

اره بابا برو پیش دندون پزشکت درست میکنه

سلامممم !! بعد از پنج بار تعلیقی من دوباره با گردنی دراز تر اینجام🤗😂😂نی نی یار چون عزیزت تعلیق نکن😕😶‍🌫️😶‍🌫️
اره بابا برو پیش دندون پزشکت درست میکنه

وای خدا خیرت بده داشتم سکته میکردم ترسیدم بگه ایمپلنت کن یعنی همینو میچسبونه؟البته دندون پزشک خودم از این شهر رفته

2740
وای خدا خیرت بده داشتم سکته میکردم ترسیدم بگه ایمپلنت کن یعنی همینو میچسبونه؟البته دندون پزشک خودم ا ...

منشی ایش آشنا باشه اره حل میشه

سلامممم !! بعد از پنج بار تعلیقی من دوباره با گردنی دراز تر اینجام🤗😂😂نی نی یار چون عزیزت تعلیق نکن😕😶‍🌫️😶‍🌫️
منشی ایش آشنا باشه اره حل میشه

مرسی عزیزم آشنا که نیست هزینه اش مهم نیست فقط دوست ندارم بیفتم تو پروسه ی ایمپلنت فقط میگم کاش بشه همینو کاری کرد

مرسی عزیزم آشنا که نیست هزینه اش مهم نیست فقط دوست ندارم بیفتم تو پروسه ی ایمپلنت فقط میگم کاش بشه ه ...

میشه