2777
2789
عنوان

خواستگار راه دور

484 بازدید | 22 پست

بچه ها دوستم من رو به یه اقایی معرفی کردن که راه دور هستن، و ما بهم علاقمند شدیم، فقط تلفنی صحبت و ویدیو کال کردیم ،و رابطه مون با حفظ تمام حریمهامون هست، کاملا هم ازدواجی،  حالا قراره ۲ هفته بعد در حد نصفه روز بیان اینجا و من باید برم دنبالشون و بعدم ببرمشون رستوران بنظرتون باید چیزی ببرم و اگر آره چی ببرم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما ببری رستوران 🙃

بله عزیزم من دختر مستقلی م، مطمئنا چون شهر منه من میبرم و تعارف هم میکنم ولی اگه اداب بدونه نمیذاره من حساب کنم 

ولی باز هم میگم بله حتما من میبرمشون به انتخاب خودم یه جای خوب

بله عزیزم من دختر مستقلی م، مطمئنا چون شهر منه من میبرم و تعارف هم میکنم ولی اگه اداب بدونه نمیذاره ...

همین رستوران بردن خودش ی جور  روشه شناخته اگه حسای نکرد بدون بدرد نمیخوره😅

💚🕊🦋🌹🌻☘🍀🌿🌱🐠🐝💚
بله عزیزم من دختر مستقلی م، مطمئنا چون شهر منه من میبرم و تعارف هم میکنم ولی اگه اداب بدونه نمیذاره ...

جای خیلیی گرون نبر

یه جای شیک و اروم و با قیمت مناسب ببر

اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ❤
تو ببریش رستوران و بری دنبالش ؟؟؟؟

نمیدونم ما دخترا عجیب شدیم‌یا دوره شماها خیلی فرق داشته

خب طرف داره میاد شهر غریب 

چرا نره دنبالش؟

اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ❤

طرف ما رسم اینه کسای که از شهر دیگه ای میان یه چیزی میارن دیگه نه شما که بخواهی بری استقبالشون براشون چیزی بدی فک کنم این رسمش نیست .

مثل باشگاه پرسپولیس رونالدو هنوز نیامده بهش فرش دادن باید وقت رفتنش بهش میدادن اینطوری بهتر بود .

اگه شما هم قراره چیزی بدی وقت خداخافظی

کاربر قدیمی هستم سال ۹۲ اما رمز کاربری قبلی یادم رفته.
2801