2752
2739
عنوان

شما میزارید بچتون بدون حظور شما و پدرش به مهمونی بره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 34 پست

لطفا نذار چون هزاران اتفاق میوفته من که میترسم ولی پسر ۱۱سالم بامادرم پدرش زندگی میکنه به خدا سپردمش چون ازکنترلم خارجه ولی شماکه بچه هاتون باهاتونن لطفا هیچ جا تنهانذارین 

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا توبه کردم ولی کوه دردم به چشم خلاق من یک برگ زردم...میشه برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستی اگه دوست داشتی 

بسته به سن ونوع مهمونی داره 

بچه من ۲ونیم سالشه تا مجبور نشم خونه مامانمم نمیزارم تنها بره چه برسه مهمونی ولی خب اگه بزرگتر بشه ومهمونی خانوادگی باشه وخود بچه دوست داشته باشه احتمالا بزارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اونوقت چرا خونه عمه

عمش خیلی مواظبشه

آه از غمی که تازه شود باغمی دیگر 😭😭😭                                                             خدایا صبر بده به ما زمانی که لا نعلم الا خیرا  دیگر رو با بغض و گریه میشنویم،زمانی که دیگر ابراهیمی پشت سر نیست😭                                      تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2740

من چون خیلی خستم میکنن بعضی وقتا یه روز رو میزارمشون خونه ی مادرشوهرم 

خونه مامان خودم تنهایی نمیرن البته دوتا برادر زاده دارم  طبقه پایین مامانم اینا هست دیگه اونجا تنها نمیفرستمشون 

جدا شدین؟چرا بچه پیش خودت یا شوهرت نیس؟

بله جدا شدم اونا تو یه روستا هستن بعضی وقتا پیش باباشه بعضی وقتا پیش مادر من پیش من نمیذاره فقط دیدنی میاد..

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا توبه کردم ولی کوه دردم به چشم خلاق من یک برگ زردم...میشه برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستی اگه دوست داشتی 
مادرتون و پدرش!  شما کجایید؟

خونه شون تویه روستا است همه باهم من خودم توشهرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40