2737
2739
عنوان

کسی میدونه این چیه؟؟؟؟😨😨😨😨عکس

1020 بازدید | 10 پست

خانوما الان عکسشو میزارم

کسی میدونه این چیه؟؟

اندازش خیلی کوچیکه اندازه ی بند انگشتم نیست

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿

کو

دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشیدتا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد  

نه والا نمیدونم انگار دوربینه مگه نه؟

دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشیدتا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمیدونم منم پیداش کردم

کجا پیدا کردی هرچی میبینی بر ندار گلم

خیلی کوچیکه ولی ی بند انگشتم نیس

آره ازش پیداست

2740

سلام عزیزم خوبی

پسرت خوبه 

عسل دیشب خوابتو می‌دیدم خواب دیدم ناخواسته باردار بودی دوماهه هم خوشحال بودی هم استرس داشتی

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿
سلام عزیزم خوبی پسرت خوبه  عسل دیشب خوابتو می‌دیدم خواب دیدم ناخواسته باردار بودی دوماهه هم خ ...

سلام عزیزمچطوری خوبی😍😍😍گل پسرت خوبه

یا خداااا🤣😱ن خبری نیسسسسس 

فعلا زودههه

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿