2737
2739
عنوان

نوبت عمل زیبایی لابیاپلاستی دارم

275 بازدید | 24 پست

سلام خانما من دماغمم عمل کردم ولی اصلا استرس نداشتم یاترس ولی الان برا لابیاپلاستی استرس گرفتم دوهفته دیگه نوبتمه کسی تجربه داشته صادقانه بگه یا ازاطرافیاش؟خانوما این عمل جدا از زیبایی جنبه درمانی داره ومن لازم دارم ک انجام بدم لابیا وهودکتومی باهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
[QUOTE=317647180]میشه بگی چرا درمانی ؟ البته اگه دوست داری بعضیا بزرگه و تولباس زیر ورابطه و لباس تن ...

منم بزرگه ولی باش کنار اومدم 

خیلیا اینطورن شکل طبیعیشه به نظرم این جراحی بیشتر منفعت برا پزشک داره من قبلا هم از شلوار تنگ اذیت بودم هم ظاهرش ولی زیادم فک میکردم و رو مخم بود .من سوند زیاد وصل کردم و همه مدلی دیدم هر کسی اون قسمتش یه شکلیه و خیلیا بزرگه برا همین دیگه حساس نیستم 

شما هم حق داری دوست داشته باشی عمل بکنی فقط تجربه ی خودمو خواستم بگم

منم بزرگه ولی باش کنار اومدم  خیلیا اینطورن شکل طبیعیشه به نظرم این جراحی بیشتر منفعت برا پزشک ...

ممنون عزیزم بله درسته ولی خب من کاهی شرت میپوشم یالباس تنگ خارش میگیرم وکلا هم درمانی هم زیبایی تصمیم ب عمل گرفتم بنظرم اگه لازم باشه بعدش می ارزه

فدات استرس دارم یکم مخصوصا تواین سایتا ک انقدنظرمنفی دادن نی نی سایت با اینکه بیشترشون حتی انجام ند ...

خب از تجربه ها استفاده کن حتما 

اگر نظر منفی دادن بیشتر تحقیق کن در مورد پزشکت

2706