2733
2739
عنوان

هر کی از قرص آسنترا نتیجه گرفته بیاد🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 8723 بازدید | 185 پست
چه اثری میزاره؟تو نت خوندم قبلا اما می‌خوام از زبون شما بشنوم 

ریزش افکار. افکارت خیلی سریع کم میشن منطقی تر فکر می‌کنی سریع تر از دست فکر خلاص میشی امااااا اینکه بعد مدتی خودت دیگه باید اون حال خوب و نگه داری تلاش کنی

خدا نکنه ببین به این فکر کن اگه سرطان داشتی تا الان تو این دوسال مرده بودی تو این دوسال وسواس تورو ک ...

میدونم بخدا ولی نمیتونم خودمو اروم کنم یه مدت فکر میکردم سرطان معده دارم بزور بردنم اندوسکوپی دکتر گفت معدت عصبیه رفلاکس شدید دائما تهوع دارم حتی نصف شب ک بیدار میشم یه مدت فک  میکردم ام اس دارم بخدا تمام علائمش بود یه مدت تومور مغزی یه مدت سکته باز چند ماه پیش دوباره تومور مغز رماتیسم بیماری قلبی خدا نکنه بشنوم فلانی این بیامری رو داره دقیقا منم همون علائم میان سراغم پارسال ام ار ای مغز دادم دکتر بهم میخندید میگف چرا اینطور میکنی معزت از منم سالمتره بازم فک میکردم دروغ گفته یا دکتر سهمیه دار بوده بردم پیش دکتر دیگه خدا میدونه چی میکشم الانم دوهفتس استخونام درد میکنن شدید و از دیروز بیحالی هم اضافه شده علائم سرطان خونه یبارم خون دماغ شدم دوماه پیش میگم لابد به هم مرتبطن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وسواس فکری هرکسی برا خودش سخت ترینه و موضوع مهم نیست اون حس اضطراب و ترس و وحشت یکیه برا همه. من از ...

من مثلا ی شخص میاد تو ذهنم مثلا استادم، یا دوستام. بعد درمورد کارهایی ک کردیم فکر میکنم یعنی مرور میکنم. بعد فکرم می‌ره سمت خانوادش. بعد بچه‌هاش، خواهر برادراش ...

این مدلیم.

شبها همیشه خوابهای جورواجور میبینم که با ترس میپرم. جنگ دعوا عروسی...هروقت بلند میشم از خواب داغونم

میدونم بخدا ولی نمیتونم خودمو اروم کنم یه مدت فکر میکردم سرطان معده دارم بزور بردنم اندوسکوپی دکتر گ ...

نه عزیزم خودت یکم فکر کن اگه این همه درد داشتی که الان جات خدایی نکرده قبرستون بود اینا مریضی وسواس اره تو مریضی و مریضی تو وسواس فکری هست تمااااام. باید هم درمان شی برو نوروتراپی 

2731
بنظرم پا بزار رو ترست آزمایش بده. اتفاقی افتاد که شمارو ناراحت کرد و بیمار روحی گرفتی یا بدون هیچ دل ...

نمیتونم یکساله دارم با خودم کلنجار میرم ولی نمیتونم اره عزیزم میخواستم برم اتاق عمل یهو ترس افتاد به جونم اگه به هوش نیام و بعدش بقیه این قضایا 

2740
نه عزیزم خودت یکم فکر کن اگه این همه درد داشتی که الان جات خدایی نکرده قبرستون بود اینا مریضی وسواس ...

میدونم وسواس دارم ولی هز سری میگم این وسواس نیست این همه درد و علایم بعد ک خوب میشم بخودم قول میدم دیگه اینطور نکنم باز دوباره ک شرو شد و بقیه داستانا 

@ازسارابپرس     عزیزم الان نی نی یار سه هستن؟؟؟  میشه تگش کنی بگی پروفایل هارو تای ...

سلام

آره.

niniyar_3 و niniyar_5 مسئول تائید عکس هستن.

معمولا سرشون خلوت باشه عکس ها رو تائید می کنن.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
سلام آره. niniyar_3 و niniyar_5 مسئول تائید عکس هستن. معمولا سرشون خلوت باشه عکس ها رو تائید می ک ...

😑😑خیلییی دیر 

زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکی که همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتنش را از بین میبرد💜درست وقتی کرم ابریشم فکر کرد که زندگیش تموم شده و فشار پیله اش در حال خفه کردنش است،پیله گشوده شد و شروع به پرواز کرد.سختیهای ما مثل پیله اند وجودشان برای تکامل لازم است.
😑😑خیلییی دیر 

قبلا مثلا یک سال پیش عکس ها رو زود تائید می کردن اما آره الان دیرتر تائید میشه.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
2706