2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بی شرف هرزه بگو تو خودت هم ماده ای

همین امروزاینقدر پیام داده روگوشی شوهرم گفته الهی چرخ شده تو برام بیارن چون بچم بهش گفته بابام گوشت خریدشوهرم نذاشت بخونمشون کلی نفرینش کرده بود

هنوز که باردار نشدم و الان تقریباً ۵ سالم هستش که باهاشون قطع رابطه هستیم ولی مطمئناً اگر آشتی هم بودیم هیچ وقت یه لیوان آب هم دستم نمی‌داد هیچ وقت یادم نمیره یک سال بعد از ازدواجم هوس یه آشی رو کردم که فقط اون بلد بود درست بکنه با اینکه ۴ و ۵ بار بهش گفتم ولی به روی خودش نیاورد اصلاً اهمیت نداد خودمم بلد نبودم اون آشو درست بکنم از هر کسی هم که می‌پرسیدم کسی هم که می‌پرسیدم بلد نبود که اون آشو درست کنه برام بیاره یا بهم یاد بده بعد همون موقع دختر خودش از یه شهر دیگه اومد و نیم ساعت قبل از رسیدنش زنگ زده بود که مامان فلان آشو درست کن من اونجا بودم که زنگ زد بلند شد درست کرد بعدش هر چقدر که اصرار کرد یه کاسه هم تو بخور من حتی یه قاشقم دهنم نزدم گفتم مرسی از چشمم این آش افتاده دیگه دوسش ندارم برای همین می‌دونم که اگر باردار می‌شدم و با هم رابطه هم داشتیم هیچ کمک که نمی‌کرد هیچی بدتر روزگارم به کامم تلخ می‌کرد

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

دوریم ۷ساعت الان ک باردارم برام پارچه گرفت فرستاد لباس حاملگی بدوزم ب سلیقه خودم چون خیاطم گف نمیدونم چ مدلی دوس داری.هفتع ای ی بار زنگ میزنه میرمم کلی هوامو داره

میشه برا تو دلیم یه صلوات بفرستی که سالم بیاد تو بغلم❤️امیدوارم این حس نصیب همه منتظرا بشه و شمایی که این متن رو میخونی به خواستت برسی

رفته بودم خونشون حالم بد شده بود رفتم تو اتاق دراز کشیدم اومد گفت من که نمیدونم باید برات چکار کنم و رفت! بعدش رفتم بیرون گفتم نگران نباش همش همینطوری حالم بد میشه گفت نگران تو نیستم نگران بچت ام!

شوهرم رفت برام شربت عسل درست کرد اورد

حالا دخترش حامله بود خودش رو جرررر داد از صبح تا شب خواهرشوهرم دراز کش بود همش هم خونه ی اینها بود حتی شورتش هم مادرش میشست چون حامله بود!

من ازش توقع هیچ کاری نداشتم چون اسمش با خودشه مادر شوهره نه مادر من ولی لااقل وقتی ادم حامله است هم نیان خونه آدم چندروز تلپ بشن! مثل دخترشون که دست به سیاه و سفید نمیزد !

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b
چرا واقعا؟ يعنى واقعا مريض نبود؟ تا چهل روز نيومد عجيبه

نه نبود واقعا،بازار میرفت خرید میکرد واسه دختراش،همسایه پدرم هستن یعنی میبینم کاراشو یا میشنوم

بعد زایمانمم تا چهل روز بعد نیومد نوه شو ببینه،من ک ب کتفم بود ولی شوهرم خیلی ناراحت شد و خداروشکر رابطشو با کل خونواده ش کم کرد یعنی الان ۲ ساله خونه خواهراش نرفتیم،چون اونام تا چهلم نیومدن