2733
2734
عنوان

دارم از ترس میمیرم.شپش

223 بازدید | 24 پست

مدتیه سرم خیلی میخاره با اینکه هرروز حموم میرم 

الان حس کردم یه چیزی تو موهامو دست زدم زیر خانونم حالت حشره ریز اومد موهامو شونه کردم رو یه پارچه چهار پنج‌تا حشره ریز بود تو نت نگاه کردم شبیه شپش هس

توروخدا چیکار کنم دارم سکته میکنم 

خونه زندگیم شپش شده 

چکار کنم توروخدا 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

داروخانه شامپو بگیر یا یه سری شونه ساده تو د.ی.ج.ی.ک.ا.ل.اهست یه مدل برقی هم ـهستن 

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹
شامپو چطوره؟تاثیر داره؟چکار کنم پسرم و شوهرم نگیرن؟

شامپو رو بزن دودیقه صبر کن بعد شونه بکش اونایی ک زندن میمیرن ولی  رشکا میمونه هر روز روغن زیتون بزن تا یک هفته با شونه ریز بکش ک رشکا هم از بین بره همه لباساتو روتختی بالشتو همه چیتو بریز تو تشت بزرگ اب جوش بریز تا اگه چیزی هست بمیره...

مرا هزار امید بود و هر هزارش به گای سگ رفت....

بله شپش گرفتی اون از نوع زیادش

فردا صب اول برو دارو خونه سرم موی Ls  بگیر با دایمتیکون و دای لیس.  یه محلول ضد شپش البسه

بعد اول سرم Ls طبق دستورش بزن و بین فاصله یک هفته ای که برا بار دومش باید بزنی مابین اون مثلا دو روز بعد دایمیتکون بزن اینم باید یک هفته بعد دوباره تکرار کنی بازم مابین اون دای لیس بزن و بازم تکرار کن یعنی این سه تا دارو رو دوره هاشون کامل کن. 

بعد حمام هم همه ملافه ها رو بالشتی ها لباس های که پوشیدی و حتی لباس بیرونی ها  حوله رو با اب داغ بشور کل مبل ها فرش حسابی جارو برقی بکش 

هر شب روی  بالش و رتخت خوابت ملافه بنداز هر روز بشور پهن کن بیرون جلو افتاب

همیشه هم تو حموم با نرم کننده فراون و شونه فلزی شپش شونه کن بعد سشوار و اتو بکش

اگه بتونی چند بار هم مابین اینا سرکه سیب و اسپند دم شده بزنی به موهات و کلاه پلاستیکی بزاری سرت یه ساعت بمونه. دوبار هم سس مایوزو روغن زیتون بزنی قشنگ ده روزه راحت شدی

بله شپش گرفتی اون از نوع زیادش فردا صب اول برو دارو خونه سرم موی Ls  بگیر با دایمتیکون و دای ل ...

شوهرمو فرستادم داروخونه 

دارم از ترس سکته میکنم خدایا این چه دردیه 

سرم موLS

دایمتیکون

این دوتا فقط؟

بله شپش گرفتی اون از نوع زیادش فردا صب اول برو دارو خونه سرم موی Ls  بگیر با دایمتیکون و دای ل ...

چطور فهمیدی از نوع زیادش گرفتم؟

سرم خیلییی خارش داره ولی هیچ چیزی ندیدم تا یه ساعت پیش

یه هفته ای هس پشت گردنم خیلی میخاره اینقدر خاروندن زخم شده 

چطور فهمیدی از نوع زیادش گرفتم؟ سرم خیلییی خارش داره ولی هیچ چیزی ندیدم تا یه ساعت پیش یه هفته ای ...

چونکه گفتی شونه زدم ریخت خاروندم اومد زیر ناخونم

دیگع انقدر زیاد شدن که به این تعداد رسیدن

منم پارسال گرفتم دم عید کابوس بود واقعا

روانی شدم... همه اون راه های که گفتم رفتم خداروشکر ده روزه رفع شد 

حتما همه رو انجام بده 

چونکه گفتی شونه زدم ریخت خاروندم اومد زیر ناخونم دیگع انقدر زیاد شدن که به این تعداد رسیدن منم پار ...

الان نگا سر پسرم کردم تخم شپش رو سرشه چسبیده به موهاش 

دارم دیوونه میشم چکار کنم این ۱۰روز بقیه شپش نگیرن؟

الان نگا سر پسرم کردم تخم شپش رو سرشه چسبیده به موهاش  دارم دیوونه میشم چکار کنم این ۱۰روز بقی ...

همین روش های درمانی که گفتم برای خودت پسرت بقیه هم انجام بده 

شست شو ملافه ها هر روز یادت نره

حتما رشک ها رو از سرش جدا کن برا خودت هم کسی انحام بده خیلی خوبه 

اتو مو تاثیر داره؟موهامو اتو کم تا بمیرن

بله اتو مو انقدر بکش که حسابی شلاقی بشه از نزدیک ریشه بکش

من ما بین استفاده این محلول ها هر روز هم سرکه سیب و اسپند دم شده استفاده میکردم بعدش میرفتم حموم با شامپو که میشیتم بعدش نرم کننده فراون میزدم چند دقیقه صبر میکردم بعد با شونه فلزی شپش حسابی با دست های کوچیک شونه میکردم بعد زیر دوش هم شونه میکردم

هر بار حوله ها رو میشستم بعد هر حمام

2706