2752
2734
عنوان

ترو خدا بیایین بحث با جاری

311 بازدید | 43 پست

خانمای با سیاست بهم بگید چکارکنم من با یکی از جاریام مشکل دارم علت(پشت سرم پیش نامزدم از منو خانوادم خیلی بد گفته) حالا اون یکی جاریم سر ی بحث ساده با شوهرم بحث کردن امابعدش خوب شدن بحث زیادی نداشتم حالا اون جاریم که من باهاش مشکل دارم رفته اینقد بد مارو پیش این جاریم کرد در حدری که امروز تولد پسرش بود منو نامزدم دعوت نکرد بقیه خانواده نامزدم که داخل شهر بودن دعوت کرده(استوریاشون دیدم) قلبم شکست اما تبریک گفتم به نامزدم زنگ زدم گفت هرکاری دوست داری انجام بده پشتتم من الان مامانم حدود بیست روزی میشه که بیماری اعصاب گرفته الان اینقد باهاش صحبت کردم که بره دکتر قرار شد شنبه بره من کسی ندارم ازش کمک بگیرم اگه میشه در حقم مادری کنید این مدت همش به خاطر کارا مامانم گریه میکرد الان شد دوتا

بهترین برخورد آدم حساب نکردنه دیدیش آدم حسابش نکن ب همسرتم بگو همین کارو بکنه تا بسوزه اینم بگم پشت سر حرف زدن مساوی با گوه خوردن بزار انقد بخوره تا رودل کنه

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قطع رابطه کن از همین الان 

آنفالوشون هم بکن و یه عمر خودتو راحت کن

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
2731

بهشون اهمیت نده یه جا که هر دو بودند بگو فلانی چرا رفتی به فلانی گفتی اینجوری دستش را رو کن بار آخرش میشه مادرشوهر من حرفشو میزاشت تو دهن دامادش به من می‌گفت یه بار بهش گفتم میخواستم به داماد بگم چرا اینجوری گفتی باز نخواستم تو جمع ضایع بشه آنقدر ترسیده بود میگفت به دامادم چیزی نگو بار آخرش شد 

شوهرم با اون جاریم که مشکل دارم اصلا کاری نداره خونشون نمیره 

بهتر شما هم دیگه به هیچ وجه آدم حسابش نکن 

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️