2733
2734
عنوان

فرهنگیان قبول شدم ولی شک دارم🥲🥲

493 بازدید | 27 پست

اگه ثبت نام برم کنم ویگه باید جریمه بدم الان من مهندسی برق تو دانشگاه دولتی میخونم با یک ساعت و نیم فاصله ار خودمون توی این دانشگاه از ترم بعد منو بورسیه میکنن عین فرهنگیان حین تحصیل حقوق میدن و بعد از تحصیل ۸ سال تعهد خدمت دارم و کارم تضمینه 

فرهنگیانم تو ذخیره بودم الان قبول شدم فقط یه رشته میتونم برم بنظر شما کدوم بهتره؟

میشه برای چیزی که میخوام یه صلوات بفرستین جورشه🥺🤍 این یه مدت بیو من بودبخاطر دل پاک شما چیزی که غیرممکن بود جور شد🙂👆🏻👆🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوه دو دلی چقد بده

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2731

میگم اگه میخوای مهاجرت کنی برق اگه نه که فرهنگیان

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2740
علاقه

علاقه همین الان هم تدریس خصوصی دارم هم مهندسی برق دوست دارم به هردو علاقه دارم

میشه برای چیزی که میخوام یه صلوات بفرستین جورشه🥺🤍 این یه مدت بیو من بودبخاطر دل پاک شما چیزی که غیرممکن بود جور شد🙂👆🏻👆🏻

من مهندسی برق دولتی دانشگاه سطح اول درس خوندم با رتبه 3 رقمی و ارشدم گرفتم و همچنان تو هیچ ازمون استخدامی غیر ا.پ سهمیه برق زن وارد نکردن هنوز! اگر میگی کارت تضمین شدست و بورسیه ک خوبه چون برق قطعا جای پیشرفت خیلی بیشتری داره در غیر اون صورت حتما میگفتم فرهنگیان

فرهنگیان  تا نشنیدم مهندسی برق بورسیه بشه

امسال اولین بار بود بورسیه صنعتی میکردن 

2706