2737
2739

من قبلاً خورشت ها رو خیلی خوشمزه درست میکردم اما چند وقتیه خورش قورمه و قیمه رو تا وقتی رو گازن مزه می کنم ترشن اما همین که میارم سر سفره وبا برنج می خوردیم اون مزه ی ترشیشون با برنج از بین می ره لیمو عمانی و آب لیمو هم میزنم بهشون اما نمی دونیم چرا این طوری میشه دوست دارم خورشتی مثل قبل هنگام خوردن با برنج مزه ی ترشیشون بدن میشه راهنماییم کنین کسایی که تجربه دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیشتر لیموعمانی بزن و نمک

چون طبیعتا با برنج مزش میره

آبلیمو رو بذار سر سفره اگه دوست داشتین اضافه کنین.

تو کل خورشت نریز.

تو قیمه لحظه اخر کمی زعفران و گلاب و دارچین و شکر بریز طعم بهشت میده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
2728
شاید به خاطر لیمو عمانیهایی هست که تازگیها خریدی احتمالا خوب نیستن

گفتم که تا وقتی رو گازه ترش و خوشمزه به تنهایی اما همین که با برنج می خوردیم مزه ترشیش می پره

بیشتر لیموعمانی بزن و نمک چون طبیعتا با برنج مزش میره آبلیمو رو بذار سر سفره اگه دوست داشتین اضافه ...

همین دیروز درست کردم همه اینا رو ریختم البته به غیر از شکر ولی متاسفانه شیرینش کرد

2738

چون ابلیمو نیاید بریزی ابغوره باید بریزی

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀