2752
2734
عنوان

حس ششمی ها

178 بازدید | 26 پست

شما چطور فهمیدید که حس ششمی هستین ؟

یعنی چطوری از پشت یه کاربری به طرف میگید قراره فلان بشه .بهمان بشه؟

لطفا کاربر آقا نیاد تاپیک هام و ریپ نزنن زیر کامنت هام تو نامحرمی سایت زنونه چی میخای   

پشت کاربری تا حالا نشده 

ولی من بین اطرافیان هر چی میگم همون میشه

بیشتر وقتا هم خوابم درست در میاد 

یا یکی حاملس جنسیت همیطوری حس میکنم درست در میاد 

یا از یکی حس خوب نمیگیرم بعدا میفمم آدم بدیه واقعا😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدونم شانسی میگن😬😂 و هیچوقت هم اونی که حس منفی میگه اتفاق نمی افته

منم میخوام اینو بدونم شانسی میگن یا واقعا چیزی میبینن

لطفا کاربر آقا نیاد تاپیک هام و ریپ نزنن زیر کامنت هام تو نامحرمی سایت زنونه چی میخای   
پشت کاربری تا حالا نشده  ولی من بین اطرافیان هر چی میگم همون میشه بیشتر وقتا هم خوابم درست در ...

یعنی فقط اگه آدمو با چشم ببینی میتونی دربارش حدس بزنی ؟

پشت کاربری تا حالا نشده  ولی من بین اطرافیان هر چی میگم همون میشه بیشتر وقتا هم خوابم درست در ...

انقدر دلم گرفته،عزیزم نزدیک دوساله جدا شدم،،نمیخوام

تعریف کنم ولی واقعا از همه لحاظ حقم نبود همه میگین،،

خودم‌خواستم جدا شم شوهرمم ادم بدی نبود،ولی نشد

به خاطر یه سری کاراش،،از نگاه بعضیها تازه ازدواج

با شوهرم براشون خیلی خوبم بود،به نسبت خیلی نکات خوبی داشت

ولی خدایی خودم خیلی سرتر از شوهرم بودم،دلم گرفته 

،،دلش به برگسته،ولی از دروغهاش

واینکه پشیمون شم میترسم،،حست به دکتری که پیشش

رفتم چیه؟برای اولین بار از یکی خیلی خوشم اومد ،ادم

خیلی خوبی بود،نگاه اونم معلوم بود ازم خوشش اومده،

نمیدونم قبلا حس میکنم متاهل بوده،،به نظرت جدا شده؟

چون حلقه نداشت ونگاهشم طوری نبود که متاهل باشه

گیجم،اگه متاهل باشه ،بدم میاد از خودم که بش فکر میکنم

تو ذهنم

آره بیشتر وقتا یهو انگار یه حسی آرش میگیرم و نود درصد درستم در میاد😐و خانوادم همیشه هنگ میکنن 

چه خوب 

انقدر دلم گرفته،عزیزم نزدیک دوساله جدا شدم،،نمیخوام تعریف کنم ولی واقعا از همه لحاظ حقم نبود همه می ...

عزیزم من از پشت گوشی اصن نمیتونم در این حد نیستم فقط همون چیزایی که گفتم ولی برات بهترینا رو میخوام امیدوارم دلت شاد باشه

عزیزم من از پشت گوشی اصن نمیتونم در این حد نیستم فقط همون چیزایی که گفتم ولی برات بهترینا رو میخوام ...

عزیزم 😭منم نا امیدم از همه جا حست میگه درست میشه حال دلم یا خراب میشه ؟ 

همش چرته من مچ خیلی هارو گرفتم 

😂بعضی هاشون چنتا رو شانسی میگن درست در میاد به خودشون ایمان میارن 

2706