2733
2734
عنوان

علایم لانه گزینی

1689 بازدید | 30 پست

بچه ها من ده روز پیش روز تخمک گذاریم رابطه داشتیم بعد تو این ده‌ روز یک روزایی درد های کوچیک قسمت تخمدان احساس میکردم که تیر میکشید دیگه هیچ علایمی تا چند روز نداشتم ، امروز بیدار شدم درد شبیه پریود داشتم چند دقیقه بعد الان همین درد فقط سمت راست پایین شکمم تا پشت لگنم دارم که ولم نمیکنه، اما دردش آزار دهنده نیست، بنظرتون دلیلش لانه گزینیه؟؟

لانه گزینی درد و سوزش نداره نهایتا یه لکه حوالی زمان پریودت میبینی

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بدن کلا تو اقدام بهم میریزه من هر ماه دردهای جدیدی داشتم 

ماه پنجم اقدامم باردار شدم و اون ماه فقط نفخ داشتم و خوابم بهم‌ریخته بود و نزدیک موعد درد پریودی داشتم 

من امیـدم به خـدا بعد خـدا هم به خـداست💚🌱
فک نکنم عفونت باشه  چون علائم عفونت ترشحات زرد رنگ و سبز رنگ بوداره که بهمراه خارشه و موقع دخ ...

درسته فکر نکنم عفونت داشته باشم، من هر ماه موقع پریودیم یک درد پریودی قبل خونریزی دارم امروزم همین درد اومد اما بعد تغییر کرد مثل درد تخمک گذاری شده الان

درسته فکر نکنم عفونت داشته باشم، من هر ماه موقع پریودیم یک درد پریودی قبل خونریزی دارم امروزم همین د ...

درد اوایل بارداری دقیقا مثل پریودیه 

من ترشحاتم زیاد شده بود فک میکردم پریود شدم میرفتم دسشویی خودمو چک میکردم میدیدم نه خداروشکر خبری نیست 

حتی بعد از اینکه ازمایشم مثبت شد باز شک میکردم آنقدر ک ترشح داشتم😂

انشالله که خیره عزیزم امیدوارم همین ماه دامنت سبز شده باشه😍💚

من بعد رابطه میخاستم قرص اورژانسی بخورم چون فکر میکردم آمادگی ندارم اما گفتم هرچی خدا بخاد چون دقیقا روز تخمک گذاریم بود و ترسیدم با قرص صدمه بزنم 

من بعد رابطه میخاستم قرص اورژانسی بخورم چون فکر میکردم آمادگی ندارم اما گفتم هرچی خدا بخاد چون دقیقا ...

عه من فکر کردم خودتون تو اقدامید 

چن ساله ازدواج کردید بچه اولتونه؟!

انشالله هرچی صلاحتون باشه