2733
2734
عنوان

برم سرکار یا نه با این وضعیت

181 بازدید | 16 پست

بچه ها با شوهرم دعوامون شد و منو زد بدنم درد میکنه سه روز نتونستم برم سرکار حالا دیگه میخام کلن استعفا بدم چون شوهرم شغلش ازاده شبا دیر میاد من و بچم اذیت میشیم من از ۸ تا ۴ ک میخام بگم تا ۲ بشه ساعت کاریم اگ نشه نرم دیگه حقوقم ۷ تا ۸ تمنه هنوز سه ماهه دارم میرم چکارکنم بنظرتون

ای دل چه خوب بود تو را هم نداشتم... 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اتفاقا با وجود این همسر که انقدر خشن هست، حتما لازم هست سرکار برید و از لحاظ مالی مستقل باشید....

خب همممه مسیولیت های خونه و بچه و.. هم رو دوش خودمه بعد این حقوق ۷ یا ۸ تمن ارزش داره نقد اذیت ب

اخع زورم میاد تا لنگه ظهر خواب باشه شبا یک و دو بیاد خونه شام بخاد منم دسته خودم نیس حقوقم و برا بچه و خونه خرج میکنم شوهرمم درامدش خوبه به من نده 

خب همممه مسیولیت های خونه و بچه و.. هم رو دوش خودمه بعد این حقوق ۷ یا ۸ تمن ارزش داره نقد اذیت ب

سعی کن برنامه ریزی کنی تا زیاد اذیت نشی. مثلا غذا زیاد بپز و فریز کن و یا خونه را نیاز نیست خیلی برق بندازی. ولی حتما کارت را با تمام سختی هایی که داره نگه دار.‌‌..

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2706