2752
2734
عنوان

رفتار شوهرم بیاین یه مشورت بدین

481 بازدید | 37 پست

بچه ها دو روزه با شوهرم قهریم 

یه مدته خونه خریدیم خیلی زیر بار قرض و بدهی رفتیم خیلی بهمون فشار اومد ماشینمون رو فروختیم 

روزای اول همه تعارف میزدن برای ماشین (خانوادم منظورمه)که تو یه ساختمونیم 

الان شوهرم خیلی بهش فشار اومده بدون ماشین چون کارش وابسته به ماشین نبود به سختی کارامونو با اسنپ انجام میدیم 

تاموقعی که ماشین داشتیم همیشه بیرون بودیم و بقیه رو هم میبردیم با خودمون و کم نمیذاشتیم برای کسی 

الان همه میرن تفریح میرن خرید ما فقط نگاه میکنیم 

شوهرم کینه ای شده نسبت به خانوادم 

دیروز مامانم زنگ زد گفت بریم بازار منم الکی رفتم به شوهرم گفتم داداشم میگه بیا میخوایم بریم بیرون گفتم اینطوری بگم که نگه کسی به فکر ما نیست 

برگشت گفت پول دارم اسنپم هست بخوام برم لازم نیست کسی برام تصمیم بگیره و دلش بسوزه

بعدش بهم‌گفت بریم بیرون منم لج کردم نرفتم 

آخه بابام نمیتونه رانندگی کنه مامانم دوروز پشت سر هم میگفت به شوهرت بگو بیات ما رو ببره بیرون منم نمیگفتم 

دیگه دلم نیومد با شوهرم برم گفتم مامانم دوست داره بره به منم گفت بریم گفتم خستم الان چطوری بلند شم با شوهرم برم بیرون 

اینو به شوهرمم گفتم البته ولی افتاده به دنده لج 

خوب باشه برای خانوادم کم نمیذاره 

ولی بزنه به سرش مثل الان حتی سلامشم به زوره درحدی که مامانم میات خونه یه کلمه باهاش حرف نمیزنه 

مامانمم برگشت بهم گفت قهرین؟ گفتم آره 

گفت شوهرت باهات قهر باشه با همه قهر میکنه☹☹☹

حق با کیه به نظرتون برم باهاش حرف بزنم یا ولش کنم

دل بسپار به خدایی که آفرید آتشی که ابراهیم را نسوزانددریایی که موسی را غرق نکردنهنگی که یونس را نخوردهمه عالم که برای تو بد بخواهداگر خدا نخواهد نمی شود…💙ممنون میشم چشمتون به امضام خورد برام صلوات بفرستید💙ریپ کنید تا منم براتون صلوات بفرسم 💙💓💗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

باهاش صحبت کن بگو اونا ازین حس ما ک خبر ندارن بخوان برای بهبودش بهمون کمک کنن هر کی سرگرم زندگی خودشه

همیشه در انتخابمان اشتباه کردیم....! آن که دوستمان داشت را ندیدیم و آن که دوستمان نداشت را پرستیدیم....!

با چیزی که خوندم به نظرم حق با شوهرته 

الانم مامانت به خاطر شوهرت نمیگه بیا که فقط راننده میخواد که خب ادم اینو میفهمه شوهرتم درست حدس زده 

ببین من خودم همیشه عین یه سد بین خانوادم و شوهرم بودم نزاشتم از هم توقع کنن که بعدا اون یکی طلبکار باشه 

الانم لزومی نداشته شما همیشه برای تفریحتون ادم با خودتون ببرید بالاخره ادمیزاده توقع ایجاد میشه طبیعیه 

ریپلای نزنید
بنظرم حق با شوهرته مردا تو اینجور مواقع خیلی خیلی حساس میشن باید همراهش باشی نه اینکه سخت ترش کنی

شوهرم آدم منطقی نیست میدونی خیلی دنبال حاشیه س دنبال کوچیک ترین چیزه برای بهونه گرفتن گاهی کی چیکار کرد کی چی گفت خستم شده 

البته خوب بشه از فرشته بهتر میشه ولی بزنه به سرش روانی میشه 

دل بسپار به خدایی که آفرید آتشی که ابراهیم را نسوزانددریایی که موسی را غرق نکردنهنگی که یونس را نخوردهمه عالم که برای تو بد بخواهداگر خدا نخواهد نمی شود…💙ممنون میشم چشمتون به امضام خورد برام صلوات بفرستید💙ریپ کنید تا منم براتون صلوات بفرسم 💙💓💗
با چیزی که خوندم به نظرم حق با شوهرته  الانم مامانت به خاطر شوهرت نمیگه بیا که فقط راننده میخو ...

منم گاهی میگم مامانم میگه که ما ببریمشون بیرون 

چون ماشین مامانم اینا خارجیه وقتی یه خش روش بیفته مامانم هزار بار میمیره و زنده میشه 

شوهرم آدم منطقی نیست میدونی خیلی دنبال حاشیه س دنبال کوچیک ترین چیزه برای بهونه گرفتن گاهی کی چیکار ...

ادم هایی که تو زمان خوشی ‌خوبی صد خودشونو میزارن به زمانش کاملا برعکس میشن یعنی صفر میشن شما باید به خاطر این اخلاقش محتاط تر باشی من بعد نزار کاری برا خانوادت کنه 

ریپلای نزنید
ماهم ماشین نداریم...همش تو منت این اون هستیم

سخته خیلی سخت خیلی خیلی 

خیلی تلاش نکن که بگی خانوادم بفکرمونن تو عادی باش چیزی هم گفت موضع نگیر شاید از حرکات تو بیشتر اذیت ...

اتفاقا خیلی دفاع میکنم و میگم به فکرمونن و اینو گفتن و تعریف میکنم میگم بلکه نظرش عوض شه 

سخته خیلی سخت خیلی خیلی 

ما با خواهرشوهرم اینا میریم این ور اون ور البته زیاد نه ....اون وقت شوهرعوضیش همش پز میده یا خودشو بالا میگیره یه قراضه ماشین داره...همسرم خیلی ناراحت میشخ خیلی