2733
2739
عنوان

ازدواج با سطح پایینتر

993 بازدید | 54 پست
به نظر شما در این شرایط جامعه که کمتر کسی از راه خواستگاری ازدواج میکنه برای من که اهل دوستی هم نیستم اگه با یک پسری که سطحش از من و خانوادم و معیارهام پایینتره به صورت سنتی ازدواج کنم پشیمون میشم؟؟؟یا منتظر بمونم که کسی مطابق با معیارهام بیاد خواستگاریم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
100% پشیمون میشی من شش ساله دارم زجر میکشم
طاق نصـرت بسـته چـون رنگیـن کمـان/ هـفـت آسـمـان/ بـر ســر در ایـن آسـتـان/ می شــود بال ملائـک خـادمان را سـایـبـان/ میدرخشـد چـون سـتـاره گِـرد خورشـیـد ولـا/ کـفشـدار و خـادم و فـراش و دربـان رضـا
ببین چطور پسری... اهل کار.... خونواده ش چطورن.... پسر با عرضه ایی هست یا نه... سنت که کمه...اگه شرایطش خیلی دلخواهت نیست. جواب نده
نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.....زرتشت.
2740
حتی اگه برای خودت مهم نباشه بعدهاتوزندگیت انقداطرافیان گیرمیدن خستت میکنن
آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
نه از نظر مالی فقط از نظر فکری و فرهنگی یه کارایی میکنن که من شاخ درمیارم
طاق نصـرت بسـته چـون رنگیـن کمـان/ هـفـت آسـمـان/ بـر ســر در ایـن آسـتـان/ می شــود بال ملائـک خـادمان را سـایـبـان/ میدرخشـد چـون سـتـاره گِـرد خورشـیـد ولـا/ کـفشـدار و خـادم و فـراش و دربـان رضـا
2706