2733
2734
عنوان

بچه ی اجبار و گریه ای و جیغ جیغو

320 بازدید | 58 پست
سلام دختر من دوماهه دیگه سه سالش میشه ولی به شدت گریه ای هست و جیغ جیغو ...یه چیز کوجیک که بهش بگی جیغ میکشه و گریه میکنه ...بازیاش باجیغه..اصلا اجازه نمیده من یا پدرش حتی یه برنامه ی کوتاه ببینیم از بس جیغ میزنه ... و واقعا دیونه ام کرده ...کسی راه حلی نداره ؟؟ من دیگه خل شدم از دستش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دختر من هم همینطور بود تو اون سن. ..کلا دختر من خیلی جیغ میزنه و گریه و ایراد میگیره و واقعا کنترل اعصاب در برابرش خیلی سخته ... وحشتناکه خیلی زیاد ...ای کاش کسی راه حلی داشت منو راهنمایی کنه
2740
به نظر من دستتونو خونده و فهمیده از این راه به خواسته هاش میرسه کلا یه مدت به جیغش توجه نکن'بهش بگو آروم باش تا هرچی میخواهی بدم' قول میدم درست شه
تحولات بزرگ در زندگی نیاز همه ماست برای دریافت انرژی و آرامش درون tel: @jadoogareshq
دختر من تا باباش میاد میچسپه بهش و بازیهاش بعد شدن جیغیه و ایراد میگیره ...یه حرف درست بهش بزنی جوانی جیغ و گریه میکنه بیا و ببین و اصلا نمیزاره ما یکم برا خودمون آزاد باشیم ...یعنی من الان چند روزه از کمر درد نمیتونم رو زمین بشینم و همش مجبورم وایسم یع بخوابم و بیشتر به خاطر اینکه دو روز پشت سرم ایراد میگرقت منو بغل کن بگردون اونم ساعت دو شب که باباش خوابه و این دختر به شدت جیغ میکشید ...
پسر من وقتهایی که لج میکنه بهش میگم باشه همونطوری که شما به حرف ما توجه نمیکنی منم توجه نمیکنم' خیلی موثره
تحولات بزرگ در زندگی نیاز همه ماست برای دریافت انرژی و آرامش درون tel: @jadoogareshq
یه مشکل دیگه هم داره مثلا ساعت دوازده شب دیگه خوابش میاد ولی مصره که بازی کنه و بازیش هم فقط تیغه و ایراد و گریه و هم خودش رو میکشه از گریه هم اعصاب ما رو بهم میریزه ...نمیدونم چه کنم
2706