2733
2739

ندول میکروکلسیفیکاسیون دارم نت رو خوندم همش نوشته بود بدخیمی ۴ش وقت دکتر دارم خواب ندارم زندگیم شده زهر تو رو خدا کسی بوده این ندول رو داشته اشه وخوش خیم باشه؟میترسم متاستاز داده باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی از اقوامم داشت نوع بدخیم کل تیروییدش رو برداشت الان خوبه حالش

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔                                              
2731
عزیزم این ندول میتونه خوش خیم هم باشه ، باید نمونه برداری بشه

اخه تو نت زدم کلا نوشته بدخیم دخترم ۳سالشه کلا وابسته منه پسرم وابسته منه من یه روز ناراحت باشم تا شب ناراحتن 

میگم نکنه متاستاز داده باسه جای دیگه خیلی نگرانم

نمونه برداری کردی؟

الکی ک متاستاز نمیزنه عزیزم

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔                                              
اخه تو نت زدم کلا نوشته بدخیم دخترم ۳سالشه کلا وابسته منه پسرم وابسته منه من یه روز ناراحت باشم تا ش ...

نه بابا نگران نباش نوع خوش خیمشم هست ، تازه حتی بدخیم هم باشه باز مهم نیس نهایتش اینه که کل تیروئیدت رو برمیدارن 

2740