2733
2734
عنوان

میشه لطفا بیاین

415 بازدید | 71 پست

دوستان عزیزم،یکی از دوستانم که کاربر سایته و اتفاقا تو همین سایت اشنا و دوست شدیم.

امروز همسرشون با همسرم تماس گرفتن و گفتن که پسر ۶سالشون به بیماری سختی که حتی دلم نمیخواد اسمشو بگم بهتون دچار شده.

🙏🏻مهربونای من این پسر گل که الان مریض شده رو بعد از دوتا داغ فرزند خدا بهشون داده.با کلی سختی و درمان

🙏🏻عزیزای دلم این خونواده هر چی بگم از خوبی و خونگرمی شون کم گفتن یعنی انقدر ادمای شریفی هستن.خواهش میکنم با اون نفس های گرمتون دعا کنید.

اگر تونستم کمکی بهتون کنم،لطفا برای سلامتی امام زمان(عج)دعا کنید.

عزیزم اگر حمد شفا میخونی یا هر دعایی میکنی حتی به زبان خودت برای مادرش بنویس

من بعدا نشونش میدم 

قربون قلب پاکتون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خداانشااله شفاشونومیده الله اعلم

الان دیدم کاربر آقا هستید !

درخواست دوستی لازم نیست.سوالی در مورد تاپیک های مذهبی دارید همینجا بپرسید.سپاسگذارم 

2740

لّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤

انشالله زود تر شفا پیدا کنه

کاش من روح بودم، باور کن روح خوبی می‌شدم، نه کسیو اذیت می‌کردم، نه عین روح‌های مسخره بی‌مصرف می‌شدم، برای خودم سوار وسیله‌های شهر بازی بسته می‌شدم، برای خودم کل گلای گل فروشی بو می‌کردم، از قفسه‌های کتابخونه‌های بسته رد می‌شدم، بلند بلند آهنگ می‌خوندم و می‌رقصیدم، حالا توام یواشکی هی بغل می‌کردم، به کی برمی‌خورد آخه♡         

@دختر_12    

@ملوسکتونم1    

@ترکیده_تونم1‍ 

@دردونمه   براش دعا کنید عزیزان

@جان_و_جهانم    

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤
2706