2752
2739
عنوان

عدد بتا خوبه یا ن میشه بیایین

137 بازدید | 10 پست

من باید ۹ آبان پریود میشدم ک نشدم ۶ روز بعد موعدبی بی گذاشتم خییییلی کمرنگ بود ۹روز بعد موعد گذاشتم پرنگتررر شده بود فرداش رفتم آز بتام ۱۶۷ بود دکتر گفت دوروز دیکه تکرار کن امروز انجام دادم شده ۴۱۲ خوب رفته بالا؟

پس من ک ۱۰ روز عقب انداختم چرا عددش پایینه؟ممکنه دیر گرفته باشه یا مشکلی هست؟ 

خدا جونم نی نی تو دلمو ب تو میسپرم سالم بیارش تو بغلم🙏🧿❤
مبارکه گلم  اصلا به خودت استرس نده لقاح دیر انجام شده  برای منم دعا کن

قربونت برم انشاالله قسمت شما عزیز دلم

شمام دعا کن مشکلی نباشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم بهت تبریک میگم..به احتمال بسیار زیاد لقاح دیر انجام شده همون اخرای سیکل مثلا۱۷,۱۸

استرس و نگرانی رو بزار کنار 😘💋

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
عزیزم بهت تبریک میگم..به احتمال بسیار زیاد لقاح دیر انجام شده همون اخرای سیکل مثلا۱۷,۱۸ استرس و نگر ...

دورت بگردم مرسی یعنی الان برم دکتر ک ساک حاملگی دیده نمیشه ن؟خداروشکر امروز انقد استرس کشیدم ک نگو

دورت بگردم مرسی یعنی الان برم دکتر ک ساک حاملگی دیده نمیشه ن؟خداروشکر امروز انقد استرس کشیدم ک نگو

خدانکنه بهترین.. ببین لقاح بچه منم دیر بوده ۱۳دی باید پریود میشدم که نشدم،۲۷بهمن تازه جنین دیده شد

پسرم الان۷سالشه

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
خدانکنه بهترین.. ببین لقاح بچه منم دیر بوده ۱۳دی باید پریود میشدم که نشدم،۲۷بهمن تازه جنین دیده شد ...

خداحفظش کنه عزیزم خیلی امیدوار تر شدم

خداروشکر عزیزم ایشالله صحیح و سالم بغلش بگیری واسه منم دعا کن باشه؟💋❤

قربونت برم عزیزم انشالله ب حق فاطمه زهرا زود زود دامن شمام سبز شه من خودم ۷ سال منتظر بودم برا همه دعا میکنم ک زود مامان شن