2737
2734

صب بعد اینک بیدار شدم گفتم تادخترم بیدار شه منم یکم گوشی بازی کنم هیچ دردی نداشتم.یکم بازی کردم خاستم ب پهلو شم گردنم خشک شد هرچقد خاستم تکون بخورم نمیشد .سمت راست گردن.پشت سرم درد بدی میپیچید اصلاااا نمتونستم تکون بخورم ازجام بلند شم.دیک بعد یکساعت ماساژو .بزوور خودم رسوندم حموم گفتم تااب داغ بخوره ماساژ بدن خوب میشه.پنج دیقه اینا زیر دوش وایسادم .دیدم هوای حموم خفس هم صبونه نخوردم ضعف داشتم نتونستم بمونم اب رو بستم خاستم برم بیرون چشام یهوی سیاهی رف دیگ چشام بسته شد.چشامو باز کردم دیدم افتادم کف حموم.اومدم بیرون یکم خرما اینا خوردم صبونه خوردم بهترم.ولی گردنم باز درد مکنه.خیلی مترسم ازترس امپول دکترم نرفتم.تاحالا اینجوری ازحال نرفته بودم.شده تا عصرم چیزی نخورم ولی ازحال نمیرم.قبلنا بعضی وقتا موقع بلند شدن چشام سیاهی میرف ولی دوسه ثانیه بیشتز نیمشد.ازمایش خون هم دادم کم خونی ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728