2737
2739
عنوان

معرفی یه دکتر با تجربه + هر کس تحت نظر دکتر «پاک روش» هست بیاد اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 186155 بازدید | 520 پست
راستی تخم بلدرچینم میخوردم شوشو گفت اگه تا چند ماه دیگه دیگه حامله نشیم بریم پیش صاحب کشاف ... بچه ا ...

طرز درست استفاده متفورمين چي بوده 

چون منم دارم ميخورم روزي سه عدد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بچه ها سلام عسل جون چطوری خوبی من دارم امروز می رم پیش پاکروش راستش همسرمن جدیدا"آز داده و خیلی خو ...

سلامسلام عزيزم از پاكروش راضي بودي؟
منم رفتم پي سي تي دادم پاكروش گفت تمام اسپرمهاي شوهرت معيوبن
!!!!!!
اما ي دكتر ديگه رفتم گفت به نسبت اسپرمهاي خوبي داره
بعد ي سونو واژينال داد گفت ضخامت اندومترت كمه ضخامتم ٦بود!!!!!
اما پاكروش گفت ضخامتت طبيعيه نه اسپرم نه تخمك به درد نميخوره
در حاليكه فوليكولهاي ٢٤-١٩-١٨-١٧داشتم

🌸
اونزمان بيشتر دكترها رو رفتم ولي ضرر روحي كه پاك روش بمن زد هنوز يادم نميره.. بعد اون فهميدم كه به ب ...

عزيزم منم رفتم پيش پاكروش😰😰😰سلام عزيزم از پاكروش راضي بودي؟
!!!!!!

🌸
2740
1 سوال دیگه دارم من هنوز نمیدونم چه جوری باید از دکتر سوالامو بپرسم که هم کامل جواب بده هم بدش نیاد ...

سلام عزيزم از پاكروش راضي بودي؟
!!!!!!

🌸
سلام. من چندين سال پيش به اسم نيكي توي اين تاپيك و تاپيك سقط مكرر بودم.. من بعد ٨ تا سقط الان صاحب ٢ ...

سلام . منم 2بار سقط مکرر داشتم می تونم سوال کنم چطور باردارشدی پیش چه دکتری رفتی ممنون میشم جواب بدین

سلام من تازه وارداینجاشدم مریض پاک روشم سال ۹۱نمیدونستم که حامله ام وبعداز۳روزدل دردشدیدوکلی از فهمی ...

سلام منم همین مشکلو دارم شما از دکتر پاک روش جواب گرفتین یانه؟ منم دوبار سقط داشتم درسه ماه دوم

گلابی جون سوالاتت رو بگو

ولی واقعا ازتون خواهش میکنم برایخودتون و همسراتون ارزش قایل بشید و به هیچ عنوان پیش این شخص که اصلا در حد پزشک نیست نرید

ایشون فقط یک سواستاده گرمالی و البته روانی از روح و روان و شخصیت و مال شما و همسراتونه.

رفتارشون بسیار بد بسیار بد و تخریب کننده است

حتی اگر سالم باشید بهتون صدتا بیماری الکی نسبت میده تا بعدا بگه من شما را سالم کردم

درضمن برای فقط چند ثانیه ویزیت کاملا الکی حدود یک روز کامل شما رو مسخره خودش و اون مطل دوزاریش و اون منشی های دور از ادبش میکنه

خانم ها ایشون برای زایمان زیرمیزی میگیره قبل از بستری شدن باید براشون سکته تمام ببرید

و هزینه های ویزیت و سونو رو به هی

چ عوان برای بیمعه نمی نویسه 

سلام عزيزم از پاكروش راضي بودي؟ منم رفتم پي سي تي دادم پاكروش گفت تمام اسپرمهاي شوهرت معيوبن !!!!!! ...

نرو پیشش عزیزم

واقعا فقط کلاشه

من قبلا اینو هزاربار گفتم.

به خدا من تمام خانوادم پزشک متخصصن ولی هیچ کدومشون زیرمیزی نمیگیرن .ئلی ایشون با وقاحت تمام میگه: اول سکه بیار 

آقا به شخصیت خودتون و همسراتون احترام بزارید این مرد پزشک نیست

مطبش عین بقالی های پنجاه سال پیشه سیستمش

از روز قبل ی کاغذ میزاره تو خیابون بری اسم بنویسی

بعد فردا هفت صبح بری و تا آخر شب اسیر باشی فقط برای شنیدن اینکه تو تخمک نداری و شوهرتم اسپرم نداره برید مته بعد بیاد و ی مشت ویتامین داروی الکی بده بهتون تا حالا حالاها بتونه حسابی ازتون بکشه

سلام من چند ساله تحت نظر ایشون بودم و سقط مکرر داشتم.

بالاخره هم با عمل واریکوسل شوهرم که البته ایشون جدی گفت باید عمل کنه بعد از عمل بچه دار شدم.

قطعا نمیتونم بگم که ایشون باعث بارداریم شد چون چند ماه بود دیگه پیشش نمیرفتم ولی داروهای تقویتیشو میخوردم .

الان هم دخترم  سالش هست.

اخلاق که واقعا نداره و رفتار منشیهاش هم زیاد خوب نیست البته جدیدا بهتر شده .صقی جان چند سال قبل که خیلی خیلی بدتر بودن منشیهاش مثل عقده ایها ......

زیرمیزی هم ازم حدودسه تومن گرفت . ولی کارش درسته . و تشخیصاش خوب.

مشکلات وقت گیری و اینهاش هم که هست .

تاج از فرق فلک برداشتن جاودان آن تاج برسرداشتن- دربهشت آرزو ره یافتن هرنفس شهدی به ساغر داشتن- روز،درانواع نعمتهاوناز شب، بتی چون ماه دربرداشتن- صبح،از بام جهان چون آفتاب روی گیتی را منور داشتن- شامگه چون ماه رویا آفرین ناز برافلاک واختر داشتن- حشمت وجاه سلیمان یافتن شوکت وفر سکندر داشتن- تاابد دراوج قدرت زیستن ملک هستی را مسخر داشتن- برتو ارزانی که ما را خوشتراست لذت یک لحظه مادرداشتن-
2706