2737
2739
عنوان

معرفی یه دکتر با تجربه + هر کس تحت نظر دکتر «پاک روش» هست بیاد اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 186155 بازدید | 520 پست
سلام بعد از یک سال و نیم که تحت نظرش بودم آی وی اف کرد. قبلش البته لاپاراسکوپی و هیستروسکوپی کردم که ...

ممنون عزيزم

خيلي سخته از اينكه آينده مبهمه برام 

انشالله ني ني نازت رو به سلامتي بغل كني .علت انجام لاپاراسكوپي و هيستروسكوپي چي بود؟ آيا براي همه اين كار رو انجام ميده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزيزم خيلي سخته از اينكه آينده مبهمه برام  انشالله ني ني نازت رو به سلامتي بغل كني .علت ...

ممنون عزیزم. مشکوک به آندومتریوز بود مبخواست مطمئن شه چیزی نیست و نبود خدا رو شکر.

اگه شک داشته باشه که کسی تو اون قسمتها مشکل داره حتما انجام میده 

2731
سلام من دنبال رژیم دکتر هستم اون که به زن ها میده من داشتم گم کردم الان شهرستانم نمیتونم واسه رژیم ب ...

سلام عزیزم.....بعد از 6 ماه تاخیر در پاسخ،،

غیر مجاز:  رب، ترشی، شوری، دوغ، نوشابه، آبلیمو، آبغوره، شیرینی مغازه، موز، کیوی، انار، خربزه، هندوانه، طالبی، غذاهای آماده، نشاسته(برنج، نان، سیب زمینی، ماکارونی)، انبه، بستنی، آجیل، تنقلات، خامه، کره، قهوه، نسکافه

مجاز: پروتیین (انواع گوشتها، قارچ، میگو، حبوبات پخته)،  نان سنگک، میوه جات، سبزیجات

دختر من الان نزدیک 5 سالشه و دیگه باید به فکر دومی باشم ولی یاد پاکروش میفتم ترس وجودمو میگیره

ولی خوب باسواده و آدم خیالش راحته که از اون بهتر دکتر نیست که آدم خودشو دستش بسپره

کلی هم اضافه وزن دارم که نگووو

سلام دوستان من فقط برای اینکه دیگران رو آگاه کنم گول پاکروش رو نخورند عضو نی نی سایت شدم

چون وظیفه انسانی خودم دونستم بقیه رو مطلع کنم.وتجربمو در اختیارشون بذارم.

من به نوبه خودم حرف تمام افرادی که رفتن پیش اون ناپاک رو نهی کردند تایید میکنم

شاید بعضی ها بگن خب چون نتیجه نگرفتیم داریم باهاش دشمنی میکنیم ولی اینطور نیست.من هنوز هم بعد 5 سال اقدام نتیجه نگرفتم.پیش هزاران دکتر رفتم ولی چرا نمیگم اونا کلاش هستند؟

پاک روش یک فرد کثیف و کج روش هست.من یکسال تو تله اش افتاده بودم.کلی پول خرج کردم و از اون مهمتر وقتمو تلف کردم.

من دلم میخواست یه روز برم جلوی مطب وایستم به هر کی میخواد بره پیشش بگم نکنه این کار رو و از تجربه من و امثال من استفاده کنه،ولی فرصت نکردم.حالا هم توی این سایت عضو شدم که به بیمارانی که دارند به هر دری میزنند واسه بچه بگم که با طناب این دکتر کذایی کلاش تو چاه نیوفتین و وقتتونو تلف نکنید.

والسلام

2738
سلام به همگی....دخترم رو پاکروش به دنیا آورد.....همه چی عالی بود خدا رو شکر..... دکتر پاکروش با سوا ...

عزیزم شما قبل از اینکه باردار بشین متفورمین میخوردین؟آیا بعد از بارداری دکتر پاکروش گفتن قطع کنید یا نه؟

عزیزم شما قبل از اینکه باردار بشین متفورمین میخوردین؟آیا بعد از بارداری دکتر پاکروش گفتن قطع کنید یا ...

سلام عزیزم،،بله قبل بارداری هم دکتر پاکروش بهم متفورمین داده بود می خوردم ولی در دوران بارداری رو واقعا یادم نیست اصلا .....

ولی فکر کنم مقدارش رو کم کرده بود و تا چند ماه میخوردم

آواز و پرنیان و شهلای عزیز منم مریض پاکروشم و ذخیره تخمدانم کمه و صاحب تاپیک ذخیره کم تخمدان هستم او ...

ببخشید منم شرایطم مشابه شما هست

شما تونستین نتیجه بگیرین با این دکتر؟

2706