2733
2734
عنوان

***خانم دکترای آینده***

| مشاهده متن کامل بحث + 67183 بازدید | 923 پست
سلام... نی نی جون به نظرم شانس قبولی خوبی داری...
من دیروز با یه مشاور تو همین سایتی که معرفی کردم صحبت کردم گفت برای تهران شانس کمی داری مگر این که رزومه ت خیلی قوی باشه... یعنی 4 تا ISI!!! منم شانسمو امتحان میکنم اما خیلی امید ندارم... اصفهان هم خانواده همسرم هستن که خیلی مایل نیستم برم اونجا... تصمیم گرفتم فقط تهران رو بزنم و سال دیگه از مهر که دخترم میره مهد بشینم درست درس بخونم...
من 1 دونه ISI و سه تا کنفرانس دارم... گیسو طلا جون رزومه ت خوبه الان فقط دیگه رزومه مهمه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان زهرا من منابع طبیم
رتبم 21
تخصصی 60 درصد
زبان33 درصذ
هوش20 درصد

ملیندا جونمممممممممممممممممم انشالله یه جای خوب قبول بشی
مامی ندا مرسی گلم انشاالله شما هم تهران قبول بشی ولی به نظرم اصفهانم خوبه مادرشوهرتم ممکنه بهت کمک کنه برا بچه داری
«وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِکُلِّ شَیْىء قَدْراً»
2731
سلام دوستان عزیز و خانم دکترای آینده(انشاالله)
من همین چند روز قبل از اعلام نتایج با این تاپیک آشنا شدم ...
به همه دوستانی که مجاز شدن تبریک میگم و آرزوی موفقیت نهایی رو دارم براشون ...
من متاسفانه مجاز هم نشدم چون بطور جدی درس نخوندم .... با بچه و کار و خونه و زندگی .... البته میدونم اینا بهانس .... اما یه جورایی خودمو بین اینهمه مطلب و کتاب و شرایط و سختیهای زندگی گم کردم ...

رشته من زبانه .... خواستم بپرسم اگه کسی رتبه خوب و قابل قبولی آورده و اطلاعی داره به من بگه چی خونده چطور خونده و خلاصه یه راهنمایی میخوام ...
منتظر نظراتتون هستم
تمام ترسم از این است که یک شب بخواهی به خوابم بیایی و من بیدار نشسته باشم ...
رزا جون من رشتم زبان نیست
من خودم تقریبا یک ماه ونیم و به صورت پراکنده فقط اختصاصیا رو خوندم به نظرم باید وقت بیشتری گداشت خصوصا برا زبان
«وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِکُلِّ شَیْىء قَدْراً»
گیسوطلا جونم انشالله که هرجایی که دوس داری قبول شی اما به نظرم اینورم بزن خیلی که دور نیستیم ضمن اینکه رزومتم خوبه من فقط یه دونه ISI دارم و دو تا کنفرانس بین المللی
نداجون به نظر منم اصفهانو بزن خوووو این چندسالو تحمل کن دیگه خانم دکتری واسه خودت کسی نیگاه چپم بهت نمیندازه عزیزم
نی نی جونم مرسی
گیسو طلا............64....................شیمی آلی..............89.............................دختر 21 ماهه
پرمون................58....................شیمی آلی...............84............................پسر 2.5 ساله
مژگان................58....................ریاضی..................... ............................دختر یک ساله
ارا....................56 ..................منابع طبیعی................ .....................دو تا پسر 8 ساله و 22 ماهه
الدوز................59....................اقتصاد..................... ............................دختر 19 ماهه
ملیدا................58....................مهندسی پزشکی.......85...........................پسر 3 سال و سه ماهه
زیبا مامان آنیل .....60....................فیزیک حالت جامد .......90...........................دختر سه ماهه
الهام............. 63................... زبان انگلیسی............ایشالا 93....
سالویا ........ ...63 ..................منابع طبیعی ...............89 .......................... دختر 9 ماهه
تینا.................57................ کتابداری و اطلاع رسانی.... 84 ......................یه پسر دو سال و 7 ماهه
ماری...............63................کتابداری و اطلاع رسانی.....90........................یه پسر سه و نیم ساله
نوشین.............62...............آموزش زبان انگلیسی...........91........................خدارو شکر فعلا ندارم
پریس...................................مدیریت دولتی ...............83.........................یک فرزند
مامان پرنیا ............................دانشجوی دکتری ریاضی محض .............ورودی 90 ......یک دختر 3 ساله
زهرا ...............61........... منابع طبیعی........................ 85 ..........................یک پسرم 2 ساله
ندا.......................................متالوژِی........................87.........................دختر20 ماهه
دلشاد...............67.......................عمران.....................91.......................نی نی تو دلشه
مریم ................ 58 ..................حقوق........................ 89................... دو تاپسر 2 ساله و 2 ماهه
میترا......................................مهندسی پزشکی..............85..................یک دختر دوساله
مریم........................................ارشد زبان................کارمندم..................نی نی 6 ماهه
دلارام................62.......................زبان......................87.......................نی نی نداره
هنگامه .....
یاسمین........
دریا62..............62.......................شیمی آلی.................87.....................نی نی نداره
زینب(نینی جون)......61....................منابع طبیعی.................88....................نی نی نداره
سارا ...................66....................زبان فرانسه.......................................5ماهه باردارن
آراگل ..................25ساله................روانشناسی
مرسانا92.........................زیست شناسی دریا.........................نی نی تو دلشه
آوان(قلب مامان)........................صنایع غذایی .........................................دختر 20 ماهه
رزا ............................................زبان
اعضای جدید کلوپ خوش اومدین به جمع خودتون ایشالله که اونای که مجاز شدن قبول شن و اونای هم که مجاز نشدن ایشالله واسه سال بعد با برنامه ریزی دقیقتر درس بخونن

رزای عزیز ببین هم رشته ای تو کلوپ زیاد داری منتظر باش که دوستان بیان و جوابتو بدن و با هم برنامه بریزین و ایشالله سال بعد روسفیدمون کنین عزیزم همه مشکلات دارن سخته خیلی هم سخته واسه ما خانما اما به هر حال اینقد امتحان میدیم تا از رو بره
سلام به همه
من پارسال امتحان دادم-رشته مدیریت-رتبه ام 800 شد و مجاز شدم ولی قبول نشدم.
امسال درصدام از پارسال بهتر بود.البته نخونده بودم.ولی مجاز نشدم.
زبان:47
جی مت:44
تخصصی:10
رتبه ام شد 3000
اینجا کسی دکترای مدیریت داده؟
آزاد یا دولتی؟
رب الشرح لی صدری و یسرلی امری
عزیزم تخصوصیا رو بد زدی
آخه تخصصی تو مصاحبه هم مهمه
سلام
ممنون از نی نی جون
وملیندای عزیز؛درسته سخته وهمه مشکل دارن اما امسال عزیزترین کسم_مادرم_روازدست دادم واز دنیایه جورایی بریدم تابخودم جنبیدم کمی دیرشده بود
اماقبول دارم تلاشم کافی نبود
امادرصدپایین تخصصی هام خیلی ناامیدم کرد؛فکرمیکردم خوب زدم
منتظرنظرات بچه های هم رشته م هستم
‏:-*
تمام ترسم از این است که یک شب بخواهی به خوابم بیایی و من بیدار نشسته باشم ...