2737
2734
عنوان

خواستگاری مجازی!!

28 بازدید | 38 پست

سلام بچه ها راهنمایی میخواممم🥲

دیروز یه پسری ک حدودا ۲۱ سالشه بهم پیام داد ک ازم خوشش اومده و میخواد ک باهم باشیم آشنایی و اینا 

بعد هی میگه میخوام تا آخرش برام بمونی و از این حرفا 

پسر خوبیه یه ۴ ماهی میشه ک تو مجازی میشناسمش 

من تو یه گروهی عضوم ک چت میکنیم و اینا 

بعد واسه مدرسه کلا لف دادم یه مدت 

جمعه ک باز عضو شدم همه چی شروع شد و خلاصه همه اعضای گروه هم فهمیدن 

پسر ثابت شده ایه ... ازونا نیس ک رل بزنه و یا کراش کارشناسی روانشناسی داره و واسه استخدامی بانک شرکت کرده از نظر قیافه هم خدایی بگم داف به تمام معناس 

از سیسپک هاش😂😔

تا موهای بور و چشای رنگیش 

اینارو گفتم ک بهتون بگم پسری ک اگه اراده کنه بیشتر دخترا باهاش رل میزنن چه تو مجازی چ تو واقعیت 

نمیدونم چرا من !!! 

بهش گفتم 

گفت چون از کل رفتار و اخلاقت خوشم میاد 

گفت به خاطر من اینستاشو پاک کرده و کلا فقط ایتا داره 

از اوایل ک وارد گروه شدم منو زیر نظر داشته . رفتارمو حرکاتمو 

البته بگم دختری نیستم ک اهل رل و این حرفا باشم 

میگفت از همین خوشش اومده 

الان نمیدونم چ جوابی بش بدم 

فقط هنگم باورم نمیشه ک این پسره از من خوشش اومده باشه 

منی ک حتی یه عکسم ازم نداره 

حتی منو ندیده 🥲  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

باور نکن خب؟

روزی ششصد نفر این حرفارو میزنن

همه دخترا هم این حرفارو شنیدن و فکر کردن این دیگه نهایتش و عاشق و پیشس

بعد تو مدرسه میری!! یکم زودددودو نیست؟

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /
2740

😂😂😂😂وای عزیزم 

بعدا خودت میخندی ب تاپیکت

کانالم در تلگرام: konkuri_barname💚� گروه رقابتی تلگرام دارم که ۱۵ روز امتحانش رایگانه❤من پزشکی نمیخونم دوست عزیز؛ اگه میای اینو بپرسی نپرس🙂دانشجوی علوم پزشکی ام و پس از دانشجو شدن برای مشاوره و برنامه ریزی آموزش دیدم . الانم دو ساله که دارم برنامه مینویسم تقریبا ♥️😍
باور نکن خب؟ روزی ششصد نفر این حرفارو میزنن همه دخترا هم این حرفارو شنیدن و فکر کردن این دیگه نهای ...

کلاس یازدهمم🥲

میدونم زوده 

منم میخوام بدونم چی باید جوابشو بدم😔

2706