2733
2734
سلام عزیزان از شما کسی بوده که بیماری منییر داشته وباطب سنتی نتیجه گرفته باشه لطفا اگر میتونید بگید دعاتون میکنم پیش کی رفتید و چه مدته که خوب شدید یه کاربری بنام دلنیا گفته بود من خوب شدم باطب سنتی وگوشمو جا انداختن ...دوست دارم بیاد وادرسشو بهم بگ
بهشت من فاصله بین دو بازوان دخترم است
تا اونجایی که من میدونم تعادل مایع درون گوش بخاطر عواملی به هم می ریزه و این باعث شروع حمله میشه. من هم این مشکل رو دارم و متاسفانه باید حمله تموم بشه تا بتونم از جام بلند شم.
آب جایگزین ندارد آب را درست مصرف کنیم.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم بله دوستم پیش دکتر محمد کلانتری توی ستارخان رفت خوب شد خدا رو شکر. هم گوششو جا انداخت هم زالو انداخت و دارو داد. روبه روی مسجد ابوالفضل . شمارشم تو نت بزنی میاد
میشه یه صلوات بفرستی منم مامان شم؟
2738
عزیزم بله دوستم پیش دکتر محمد کلانتری توی ستارخان رفت خوب شد خدا رو شکر. هم گوششو جا انداخت هم زالو ...

سلام .ممنون میشم جواب بدین،من امروز پیش ایشون ویزیت شدم ، اصلا نرمال نبود و ببخشید خیلی چرت و پرت می‌گفت ، اصلا علمی حرف نمی‌زد و حتی خودش اشاره کرد به دکترا اگه بگی میگن این دکتر شیاد و کلاهبرداره! دوست شما واقعا درمان شده؟ جا انداختن گوش یعنی چی؟ خودشون انجام دادن؟