2737
2734

سلام خوبین

بچه ها من تو دوتا تاپیک قبلی هم گفتم من و دخترم با شروع فصل پاییز مرتب مریض هستیم

بعد من شاغلم و تازگی کلاس ثبت نام کردم ،هرموقع مریض میشم از کار و زندگی میفتم و واقعا زندگیم دچار اختلال شده 

دگ اطرافیان و ... همه شاکی،شدن ،بیچاره شوهرم همش نو راه دکتر و داروخونست

الان چندروزه سرماخورده، بعد رفتم دکتر پنی،سیلین داد 

بیماریم تو همون حد مونده و دوروزه چشمام بشدت سرخ شده و صبحا چرک میاد ، انقد دکتر رفتم این مدت دگ بیزار شدم ،

دعایی ،دکتری، ختمی، دارویی چیزی نمیدونید استفاده کنم 

انقد گریه کردم سرم داره میترکه😭😭😭😭

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  

سیستم ایمنی بدنتونو تقویت کنین

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حرص نَقول،پیتزا بُقول🍕تورو قدر نداشته هام دوست دارم!❤               خوشبختی مهارت نمیخاد،اگه خودت بخای میتونی خوشبخت ترین باشی❤🌬                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن برو متخصص آزمایش بنویسه شاید کمبود ویتامینی چیزی باشه

خواهش میکنم حداقل ماسک بزنین و رعایت کنین متنفرم یکی مریض باشه و بیاد بقیه رم مریض کنه.

وقتی بهت میگم باشه….. دیگ بدون داری خیلی حرف میزنی و حوصله بحث باهات ندارم .😂❤️
2728
ن برو متخصص آزمایش بنویسه شاید کمبود ویتامینی چیزی باشه خواهش میکنم حداقل ماسک بزنین و رعایت کنی ...

بخدا من از زمان کرونا مرتبببب ماسک میزنم حتی دیروز مجبور شدم برم بیرون ازین ماسکای سه بعدی زدم و خیلی مراقبم چون خودم مرتب ویروس میگیرم دلم نمیخواد کسی مبتلا بشه

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور