2737
2734
عنوان

دیگه از زندگی بیزارم کرد این بچه😭😭

1697 بازدید | 142 پست

دو هفته دیگه میشه یکسالش، جز شیر لب به هیچ غذایی نمیزنه دیگه بریدم خستم کرد هرچی بفکرم برسه یا تو مجازی ببینم درست میکنم شاید بپسنده ولی نمیخوره ک نمیخوره. تو دوهفته گذشته دوتا دندون درآورد میدونم بخاطرش اذیته ولی نمیشه ک با غذا نخوردنش کنار اومد😞 الان صبحونه فرنی زعفرونی نخورد نشاسته وانیلی درست کردم نخورد. گفتم شاید با شیر حال نمیکنه یه تخم مرغ آبپز کردم نخورد. نون خالی میخوره یذره بهش شیره انگور مالیدم کلا نونو انداخت کنار. اخر از گریه‌هاش خسته شدم شیر دادم گرفته خوابیده. چیکار کنم دیگه دیوونه شدم

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بهشت زیر پای مادران است واقعا 

من خودم یه خواهر کوچیک دارم مامانم خیلی اذیت میشه 

شغل سختیه🥲😅

🦋 میشه برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستی قشنگم؟ یه مدت نی نی سایت نمیام . اگه کامنت یا پیام گذاشتید و جواب ندادم قصد بی احترامی ندارم🤍                          متعهد به اهدافم💍
چیزای شیرین نده دختر خوب دختر منم اینجوری بود

خب چی بدم؟ زرده تخم مرغ ک نمیخوره گوشت با سیب زمینی آبپز میکنم گاهی اوکیه گاهی ن

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡
2738
واییی دقیقا وضعیت الان منو توصیف کردی بچه من ۱۴ماهشه بخدا پدرمو دراورده فقط نون خالی میخوره الان اون ...

چرا اینجوری میکنن این بچها😥 ضعیف بمونن چی؟ 

دگ شروع کن غذای سغره رو شاید خوشش بیاد

غذای سفره ک خیلی وقته شروع کردم برنج و خورشت اینا میخوره گاهی زیاد گاهی کم. دیشب کوکو سبزی داشتیم فقط اونو خالی خالی میخورد اما بخوای براش غذای جداگانه درست کنی ن نمیخوره

بهشت زیر پای مادران است واقعا  من خودم یه خواهر کوچیک دارم مامانم خیلی اذیت میشه  شغل سخ ...

🥺💔

2706