2737
2739
عنوان

توی دعوا حلوا خیر نمیکنن؟!

26 بازدید | 21 پست

اسم این سایت نی‌نی سایته ولی من نمیدونم چرا بیشتر از دعواهای زناشویی میخونم و البته مینویسم!  

چند روز پیش بحث شد و این‌سری از هیچ فحاشی و بی ادبی مضایقه نکرد!

البته بابت هر کلمه‌ش جواب گرفت و خودش متوجه شد یکی بگه ده‌تا میشنوه(من از بی‌مسئولیتا و کم‌کاری‌هاش میگفتم)، ولی خیلی از چشمم افتاده...

اصلا نمیتونم تحملش کنم و اصلا هم دلم نمیخواد بابای خودم رو هم درگیر مشکلاتم کنم  

از اینکه وقتی گرسنه‌ش میشه زنگ میزنه میپرسه غذا چیه بیزارم...

از اینکه وقتی توی کابینت دنبال چیزی میگرده و پیدا نمیکنه سراغش رو از من میگیره بیزارم...

از اینکه میخواد وانمود کنه هیچ اتفاقی نیفتاده بیزارم...

از زن بودنم بیزارم...

چندشبه جای خوابم رو هم جدا کردم، نه که خیلی گرم مزاج باشه یا خیلی محبتی باشه؛ نزدیک بودنش به خودم رو دوست ندارم...

دلم میخواد دست پسرم رو بگیرم و بزنم بیرون گوشی‌م رو هم حتی نبرم ولی نمیدونم مامان بابام از دلواپسی چی به سرشون میاد...

بهم گفت برو خونه بابات(خونه به اسم منه)

وسط دعوا گفت ولی از ذهم پاک نمیشه

صداش توی گوشمه...

فکر نمیکردم یه روزی اینقدر نخواهمش...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم بنظرم زیاد حساس هستی دور از جونت مرد بد ندیدی که این کارا براش هیچه خودت گفتی تو دعوا حلوا خیرات نمیکنن هر آدمی بدی وعیبی داره نمیشه خوب مطلق بود میگذره به روزای خوبتون فکر کن به شادی بچه ات وبه خوبیاش به هیچ عنوان پدرت رو درگیر مسائل زندگیت نکن 

2738
یه چیزی میگم شاید بی ربط باشه نوشتنت خوبه, ساده و روان دلخوریاتو بنویس، برای خودت، انگار درد دل کر ...

چندبار نوشتم بدهکارم شدم!!  تازه با قربون صدقه و خدا چقدر منو دوست داشته تو رو نصیبم کرده و این دست جملات  

زندگیی که خیلی وقتا این حس رو داشته باشیم چه فایده ای داره؟    

عزیزم خیلی خیلی ببخشید ببخشید ببخشید که اینو رک میگم . حس میکنم زن ضعیفی هستید . حتی اگر هیچ نکته مثبتی نداشته باشید همینکه خونه به نامتونه بزرگترین نکته مثبت زندگیتونه که میتونی حسابی باهاش شوهرتو نقره داغ کنی

عزیزم بنظرم زیاد حساس هستی دور از جونت مرد بد ندیدی که این کارا براش هیچه خودت گفتی تو دعوا حلوا خیر ...

اتفاقا چون اینی نبود که الان هست نمیتونم با تغییر کردنش و بد بودنش کنار بیام

اینم یکی دوبار که خودش فهمید زیاده‌روی کرده و چیزایی گفته که نباید میگفته خودش گفت، محض توجیه خودش

وگرنه چطور انقد تاکید میکنن توی دعواها بازم حرمت همدیگه رو نگه دارین؟!

2706