2737
2739

من تو دانشگاه یه استاد دارم که خیلی جذابه و عاشقش شدم.ینی همیشه یه مردی تو ذهنم بود از کسی که میخواستم و معیار بود و احساس میکنم ایشون همونه.خوشگل و خوش استایل هم هستم.درسم میخونم.اختلاف سنیمونم کمه.حالا نمیدونم چکار کنم که اونم ازم خوشش بیاد.مجردم هست.

هر کاری میکنی بکن فقط سبک بازی درنیار همین

اگر اونی که قراره، نشه شک ندارم یه شبی در حالی که تنم سردِ سرده، چشام بستت و از شدت غم قلبم وایستاده،  جسمم رو ترک میکنم برای همیشه و روحم به سمت تو پرواز میکنه به سمت رهایی، به سمت زیبایی، به سمت ارامش، به سمت خلا... کاش همین نزدیکی باشه، مثلا همین فردا!❤️ لطفا برای چیزی که تو دلم هس واسم صلوات بفرس🥺🌾

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تجربه به من نشون داده مردا از چیزی خوششون بیاد خودشون میرن جلو وگرنه بری پیشش رقص عربی هم بزنی نیگاتم نمیکنه اگه بهت نظری نداشته باشه

اگر اونی که قراره، نشه شک ندارم یه شبی در حالی که تنم سردِ سرده، چشام بستت و از شدت غم قلبم وایستاده،  جسمم رو ترک میکنم برای همیشه و روحم به سمت تو پرواز میکنه به سمت رهایی، به سمت زیبایی، به سمت ارامش، به سمت خلا... کاش همین نزدیکی باشه، مثلا همین فردا!❤️ لطفا برای چیزی که تو دلم هس واسم صلوات بفرس🥺🌾
تجربه به من نشون داده مردا از چیزی خوششون بیاد خودشون میرن جلو وگرنه بری پیشش رقص عربی هم بزنی نیگات ...

تو کارگاه قبل کلاس،داشتم با دوستام خرف میزدم و یهو اتفاقی نگاش کردم دیدم داره منو نگاه میکنه.بعد هول شد نگاهشون برداشت

2740
تو کارگاه قبل کلاس،داشتم با دوستام خرف میزدم و یهو اتفاقی نگاش کردم دیدم داره منو نگاه میکنه.بعد هول ...

اومقدذر از این نگاها تو دانشگاه اتفاق می افته و چون تو کف استادت هستی همه شو معنی دار میبینی در حاای که اون بنده خدا داره کارشو میکنه و یکی از کاراشم ارتباط چشمی داشتن با بچه هاس 

تو کارگاه قبل کلاس،داشتم با دوستام خرف میزدم و یهو اتفاقی نگاش کردم دیدم داره منو نگاه میکنه.بعد هول ...

من تو دانشکده خودمون به پسره ترم بالای بود همش نگام میکرد و واسه چن تا درس هم جای استادمون میومد اخرسر رفته بود یه دختر تو همین دانشکدمون گرفت که هیچوقت هیچ کسی متوجه ارتباطشون نشده بود اینقدر پیچیده اس این مساعل که نگو